روتختی دو نفره طرح لورا

219,000 تومان


* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معرفی اجمالی طرح لورا

روتختی دو نفره طرح لورا

روتختی لورا از پر مخاطب ترین طرح های موجود در ویترینی شو می باشد. دورو بودن این سرویس روتختی بر جذابیت این طرح می افزاید. یک روی لحاف لورا دارای زمینه ای به رنگ بنفش با طراحی های سفید در آن بوده و روی دیگر آن دارای زمینه ای سفید است و گل های سفید در آن خود نمایی می کنند. میانه ی لحاف دارای دوخت هایی به شکل لوزی و بعضا" منحنی می باشند. این دوخت های میانی بوسیله ی دستگاه دوخت صنعتی ایجاد شده اند و باعث جلوگیری از لغزش جانبی الیاف درون لحاف می شوند. در صورت خرید اینترنتی روتختی لورا، بسته ای برای شما ارسال می شود که محتوی یک لحاف دو رو، یک کاور تشک، دو روبالشی و دو روکش کوسن می باشد. کلیه تکه ها در ابعاد استاندارد و متناسب با تخت های دو نفره ارسال می شوند.

ملحفه و لحاف دو نفره لورا

بالش و کوسن دو نفره طرح لورا

وسط دوزی لحاف دو نفره طرح لورا

لحاف دو رو دو نفره طرح لورا

تکه های روتختی دو نفره طرح لورا

دوخت های میانی لحاف دو نفره طرح لورا

نمای نزدیک لحاف دو نفره طرح لورا

سرویس خواب دو نفره طرح لورا

معماری پارچه

در طرح لورا تنها از دو رنگ سفید و بنفش استفاده شده است. در رویه ی لحاف، زمینه به رنگ بنفش و طرح های دایره ای شکل با طرح گل بوته به رنگ سفید و به صورت پراکنده قرار گرفته اند. همچنین لایه ی زیرین لحاف به رنگ سفید با طرح های گل بوته ی بنفش نیز می باشد که این تضادها و سادگی باعث زیبایی این طرح می شود.

دکوراتیو

در صورت استفاده از روتختی طرح لورا، در طراحی اتاق خواب خود می توانید سرویس تخت خواب و پاتختی را به رنگ سفید انتخاب کنید و همچنین برای مدرن تر جلوه دادن آن از کفپوش های سفید رنگ استفاده کنید. البته کفپوش با رنگ خاکستری هم می تواند انتخاب خوبی باشد. انتخاب آباژور به رنگ بنفش همراه با پرده ی بنفش مخملی و استفاده از قالیچه ای با همان رنگ می تواند همبستگی رنگی جذابی برای اتاق خواب شما ایجاد کند.

مخاطب خاص

طرح لورا به دلیل سادگی در طراحی و انتخاب رنگ مورد توجه عموم جوانان قرار می گیرد و این قشر از سنین جامعه، عمده ترین مخاطبین این طرح محسوب می شوند. البته در بین میانسالان نیز افرادی وجود دارند که با سلیقه ی خوب و مدرن خود این طرح را برای اتاق خواب خود برمی گزینند.