روتختی یکنفره طرح لورا

روتختی یک نفره

جدید

روتختی یک نفره

روتختی دونفره

* 4 تکه شامل:

  - لحاف پر شده و وسط دوزی شده (5 ± 230*160)

  - ملحفه کشدار (عرض تشک 90 یا 120)

  - یک روبالشی (50*70)

  - یک روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان نخ و پنبه، نرم و با کیفیت

* دارای راهنمای شستشو جهت ثابت ماندن رنگ

جزییات بیشتر

219,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

فروش اینترنتی روتختی ارزان لورا:

روتختی ارزان برای فروش اینترنتی

روتختی لورا با طرح و رنگ زیبا تنها یک انتخاب از میان صدها طرح روتختی ارزان و مناسب موجود در سایت ویترینی شو می باشد. در صورت استفاده از یک کد تخفیف مناسب در فروش اینترنتی این روتختی، قیمت این روتختی مناسب تر و ارزان تر از این نیز خواهد بود. برای کسب همه ی اطلاعات این روتختی ارزان ، تا انتهای این صفحه با ما همراه باشید و برای مشاهده ی سایر طرح ها از منوی سایت وارد شاخه ی محصولات شوید.

کیفیت روتختی لورا:

فروش اینترنتی

پارچه روتختی لورا از جنس کتان نرم است. تار و پود محکم و با کیفیت این پارچه، روتختی لورا را به یکی از محصولات پر فروش مبدل ساخته است. در حال حاضر، یکی از خدمات ویترینی شو امکان بازگشت کالا در صورت عدم تایید مشتری است. در واقع در صورت عدم تامین انتظار شما از کیفیت روتختی، می توانید بدون کسر هزینه از مبلغ روتختی، از قبول سفارش خودداری کنید. تجربیات ویترینی شو در طی سالیان فعالیت این مرکز، نشان می دهد که درصد مشتریانی که سفارش های خود را عودت می دهند کمتر از 2 درصد است. پس با اطمینان کافی از کیفیت این روتختی، سفارش خود را ثبت کنید.

تکه های روتختی لورا:

online selling for bedding set

روتختی یک نفره لورا در حالت مرسوم دارای 4 تکه است. یک لحاف دورو، کاور تشک، یک روبالشی و یک روکوسنی تکه هایی هستند که در بسته ی ارسالی به شما قرار داده شده اند. این تکه ها دارای اندازه های استاندارد و مناسب سرویس خواب های یک نفره هستند.

روبالشی و روکوسنی در روتختی لورا:

قیمت مناسب قیمت پایین روتختی

روبالشی در سرویس روتختی لورا بصورت حاشیه دار است. حاشیه دار بودن این تکه باعث زیبایی بیشتر سرویس خواب شما می شود. این روبالشی در ابعاد 50*70 سانتیمتر تهیه شده است. روکوسنی نیز دارای ابعاد 40*40 سانتیمتر است. محل ورود بالش و کوسن به درون روبالشی و روکوسنی، بصورت پاکتی می باشد و شما می توانید در مواقع لزوم، مثل زمان شستشو، به راحتی بالش و کوسن را از داخل این تکه ها جدا کنید.

فروش و خرید اینترنتی روتختی قیمت مناسب

لحاف روتخی یک نفره لورا در ابعاد 230*160 سانتیمتر تهیه شده است. این لحاف دارای دو روی متفاوت است. یک روی لحاف دارای زمینه ای به رنگ بنفش سیر است. وجود گل و شاخ و برگ های سفید در این زمینه باعث زیبایی این طرح شده است. در روی دیگر لحاف نیز تنها دو رنگ سفید و بنفش با تناژهای رنگی متفاوت دیده می شود که دارای طرح و نگاری به شکل طرح رویه ی لحاف می باشد اما جای رنگ زمینه و رنگ گل های آن عوض شده است. یعنی زمینه ای سفید با طراحی گل هایی با تناژهای مختلف رنگ بنفش. ملحفه ی خوشخواب (همان کاور تشک) نیز مناسب برای تشک های با عرض 90 سانتیمتر می باشد. انتخاب اینکه کاور تشک از طرح رویه (زمینه بنفش) و یا طرح زیره (رنگ سفید) باشد با شما می باشد و در صورت تمایل می توانید در سبد خرید خود پیغامی تحت عنوان پیغام خریدار به همکاران ویترینی شو ارسال کنید و جزئیات مورد نظر سفارش خود را در آن قید کنید.

مزیت وسط دوزی لحاف:

لحاف روتختی با وسط دوزی صنعتی

میانه های لحاف لورا، دارای دوخت هایی به شکل لوزی می باشد. این دوخت های میانی تحت عنوان وسط دوزی صنعتی یاد می شوند. وجود این دوخت ها باعث حفظ شکل اولیه ی لحاف در طول زمان استفاده می شود. حتی در زمان شستشو، این دوخت های میانی در حفظ شکل و ماندگاری سرویس خواب شما موثر هستند.

inexpensive bedding set

وسط دوزی لحاف بوسیله ی دستگاه های دوخت صنعتی انجام می شود. اعمال دوخت های میانی با دستگاه های صنعتی منجر به ارائه ی لحافی با کیفیت می شود. در تصاویر بالا و پایین نمونه ی اثر دوخت صنعتی در میانه ی لحاف را می بینید.

چرا فروش اینترنتی روتختی با قیمت ارزان و مناسب؟

ممکن است با مقایسه قیمت مناسب روتختی های موجود در ویترینی شو با محصولات سایر سایت های فروشگاهی و حتی فروشگاه های حضوری، این سوال ایجاد شود که این اختلاف قیمت از کجا ناشی می شود؟ قیمت روتختی ارزان در فروش اینترنتی روتختی به دلیل وجود ارتباط نزدیک مجموعه ی ویترینی شو با تولید کنندگان داخلی و وارد کنندگان عمده ی سرویس های خارجی و بعضا" عاملیت تمام و کمال مجموعه، در واردات سرویس های خواب می باشد. این ارتباط نزدیک، امکان فراهم آوردن سرویس های روتختی با قیمت ارزان و مناسب برای شما مشتریان عزیز را بوجود می آورد. برای مشاهده ی تنوع طرح های روتختی می توانید وارد شاخه ی روتختی دو نفره و یا روتختی یک نفره شوید و با استفاده از فیلترهای موجود برای رنگ، ترکیب رنگ، طرح و سبک آنها، به انتخابی مناسب، سریع و آسان دست یابید.

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
خانواده رنگبنفش
سبککلاسیک
تناسب سنجوان
تناسب جنسیتدخترانه

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو