روتختی پسرانه مک کوئین Lightning McQueen

جدید

* 4 تکه مشتمل بر:

  - لحاف پر شده و وسط دوزی شده (5 ± 230*160)

  - ملحفه کشدار (عرض تشک 90 یا 120)

  - روبالشی (50*70)

  - روکوسنی (40*40)

* پارچه کتان نخ و پنبه، نرم و با کیفیت

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ

جزییات بیشتر

219,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

خرید روتختی مک کوئینروتختی مک کوئین آتشین ، طرح شور و هیجان:

مک کوئین در انیمیشن ماشین ها ، اتومبیلِ همیشه پیروز در مسابقات سرعت می باشد که به دلیل محبوبیت آن در داستان Cars ، بر روی بسیاری از لوازم و وسایل کودکان طراحی شده است. روتختی مک کویین نیز از جمله سرویس های خواب مورد علاقه ی کودکان می باشد. در ادامه همه ی اطلاعات این سرویس خواب ارائه می شود.

تکه های روتختی مک کوئین:

یک لحاف پر شده از الیاف، یک کاور تشک (ملحفه خوشخواب)، یک روبالشی و یک روکوسنی محتویات بسته ی ارسالی در سرویس های 4 تکه هستند. در صورتی که سرویس 3 تکه را انتخاب کنید، کاور تشک در بسته شما قرار نمی گیرد. همه ی تکه ها در ابعاد استاندارد تهیه می شوند.

ابعاد تکه های روتختی مک کوئین :

لحاف در روتختی مک کوئین مطابق اندازه ی استاندارد تخت های نوجوان (تخت یک نفره) تهیه شده است. اگر عرض تشک شما 90 سانتیمتر باشد، لحافی با ابعاد 230*160 سانتیمتر برایتان ارسال می شود، اما اگر عرض تشک شما 120 سانتیمتر باشد، اندازه ی لحاف ارسالی به شما معادل 240*170 سانتیمتر خواهد بود. شما در اولین مرحله از ثبت سفارش روتختی مک کوئین، تعیین می کنید که عرض تشک شما کدام گزینه (90 یا 120) است و ما بسته ی مناسب برای سرویس خواب شما را ارسال می کنیم.

روبالشی در اندازه ی 50*70 سانتیمتر (مناسب برای بالش های استاندارد) تهیه شده است. روبالشی بصورت حاشیه دار است. وجود حاشیه در دور تا دور روبالشی باعث جلوه ی بیشتر آن در سرویس خوابتان می شود.

روکوسنی نیز در ابعاد استاندارد 40*40 سانتیمتر تهیه شده است. محل ورود کوسن به درون روکوسنی به صورت پاکتی تعبیه شده است. پاکتی بودن این دهانه، باعث سهولت کاور کردن و همچنین خارج کردن کوسن شما می شود.

علت ایجاد وسط دوزی در میانه ی لحاف چیست؟

ایجاد دوخت میانی (وسط دوزی) در لحاف، باعث اتصال الیاف یکپارچه و پیوسته ی لحاف به پارچه ی آن می شود. این اتصال باعث می شود که الیاف درون لحاف در جای خود ثابت بمانند. بدین ترتیب، حتی بعد از شستشوی لحاف نیز شاهد هیچ گونه جابجایی الیاف نخواهید بود. بنابراین می توانید بدون نگرانی از این جابجایی و تغییرفرم نامناسب لحاف، همه ی تکه های سرویس خود را مورد شستشو قرار دهید.دوخت لحاف با استفاده از دستگاه های دوخت صنعتی انجام می شود. وسط دوزی صنعتی لحاف، طبق الگوی از پیش تعیین شده انجام می شود و از کیفیت بالایی برخوردار است. با مشاهده ی دقیق کیفیت دوخت لحاف، شاهد هیچ گونه لغزش جانبی یا طولی پارچه در راستای دوخت نخواهید بود. کیفیت بالای لحاف، علاوه بر زیبایی آن، باعث تجربه ی خوابی راحت و با کیفیت برای فرزند دلبندتان می شود.

طرح و رنگ زیبای لحاف می تواند برای هر کودکی جذاب و دوست داشتنی به نظر برسد. وجود طرح های شطرنجی حس مسابقه و هیجان را در ذهن مخاطب خود تداعی می کند. وجود شخصیت های اصلی داستان ماشین ها مثل مک کوئین ( Mc Queen ) و ماتر ( Mater )، وجود علائمی مثل شماره 95 روی مک کوئین ، همگی یادآور داستان این کارتون دوست داشتنی برای فرزند شما می باشد.خرید روتختی مک کوئین

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
خانواده رنگآبی
تناسب سنکودک
تناسب جنسیتپسرانه
شخصیت کارتونیمک کوئین
ویژگی بارزماشینی

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو