روتختی دو نفره طرح لیانا

روتختی دونفره

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

279,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

معرفی روتختی طرح لیانا

روتختی طرح لیانا از معدود طرح هایی است که دارای رنگی خاص بوده و اصطلاحا" دارای رنگ بنفش بادمجانی است. طراحی زیبای این طرح و وجود گل های بزرگ در میانه ی لحاف بر جذابیت این طرح می افزاید. بنفش بادمجانی رنگی زیباست اما تنها مشکلی که ممکن است در دراز مدت مشاهده شود بور شدن و کدر شدن این رنگ می باشد. به عبارت دیگر، ممکن است بعد از شستشو به تعداد دفعات خیلی زیاد، این طرح طراوت و تازگی را که در ابتدا نشان می داد را نشان ندهد. البته این موضوع طبیعی است که بعد از تعدد دفعات شستشو، یک پرده نازک از رنگ هر پارجه ای کاسته شود، اما بر خلاف سایر طرح ها و رنگ های موجود در این فروشگاه، ممکن است روتختی طرح لیانا در دراز مدت جذابیت خود را از دست بدهد. این موضوع تنها امتیاز منفی این طرح محسوب می شود و پیشنهاد می کنیم در صورتی که قرار بر این است که سرویس خود را به تعداد خیلی زیاد شستشو دهید، از سایر طرح های موجود در ویترینی شو بازدید کنید، بعنوان مثال اگر به دنبال طرح های گلدار می باشید می توانید از محصولات مشابه این طرح، که در پایین همین صفحه مشاهده می کنید، بازدید کنید و یا از منوی فروشگاه وارد شاخه مناسب با سلیقه ی خود شوید.

معماری پارچه

در طرح لیانا قالب رنگی کار به رنگ بنفش انتخاب شده است. در وسط روتختی گل های رز کالباسی رنگ در اندازه های بزرگ، کوچک و متوسط به صورت متراکم بر زمینه ی بادمجانی قرار گرفته اند و در میان آنها برگ هایی به رنگ سبز وجود دارد. در قسمت پایین تر از گل ها، نواری پهن به رنگ بنفش قرار دارد که بر روی آن طرح های شمسه به رنگ سفید در اندازه ی متوسط و با فاصله ی نا متراکم قرار گرفته اند. همچنین در حاشیه ی پایین و بالا، طرح های گل به رنگ بنفش بر زمینه ی خاکستری قرار گرفته اند.

دکوراتیو

برای دکوراسیون اتاق با روتختی طرح لیانا نیز می توانید از رنگ مکمل آن کمک بگیرید. زیرا علاوه بر هماهنگی خوب لوازم با یکدیگر، رنگ بنفش حسی اشراف گونه را منتقل می کند. کاغذ دیواری را به رنگ زرد یا نخودی انتخاب کنید و کاناپه ای به رنگ زرد را برای گوشه ای از اتاق خود در نظر بگیرید. همچنین، آباژور به رنگ بنفش در کنار تخت خواب می تواند جلوه زیبایی داشته باشد.

مخاطب خاص

طرح لیانا متناسب با تمامی سنین از جمله جوانان و میانسالان طراحی شده است. رنگ بنفش و طرح های شمسه ی سفید رنگ اکثرا" مورد توجه جوانان قرار می گیرد. اما گل های رز که طرح غالب است مورد پسند تمامی سنین بویژه میانسالان می باشد.

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
خانواده رنگیاسی
طرح زمینهگل دار
سبککلاسیک
تناسب سنجوان

نوشتن دیدگاه

روتختی دو نفره طرح لیانا

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

نوشتن دیدگاه

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو