مدل روتختی دونفره لیانا

220,000 تومان

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معماری پارچه

در طرح لیانا قالب رنگی کار به رنگ بنفش انتخاب شده است. در وسط روتختی گل های رز کالباسی رنگ در اندازه های بزرگ، کوچک و متوسط به صورت متراکم بر زمینه ی بادمجانی قرار گرفته اند و در میان آنها برگ هایی به رنگ سبز وجود دارد. در قسمت پایین تر از گل ها، نواری پهن به رنگ بنفش قرار دارد که بر روی آن طرح های شمسه به رنگ سفید در اندازه ی متوسط و با فاصله ی نا متراکم قرار گرفته اند. همچنین در حاشیه ی پایین و بالا، طرح های گل به رنگ بنفش بر زمینه ی خاکستری قرار گرفته اند.

دکوراتیو

برای دکوراسیون اتاق با روتختی طرح لیانا نیز می توانید از رنگ مکمل آن کمک بگیرید. زیرا علاوه بر هماهنگی خوب لوازم با یکدیگر، رنگ بنفش حسی اشراف گونه را منتقل می کند. کاغذ دیواری را به رنگ زرد یا نخودی انتخاب کنید و کاناپه ای به رنگ زرد را برای گوشه ای از اتاق خود در نظر بگیرید. همچنین، آباژور به رنگ بنفش در کنار تخت خواب می تواند جلوه زیبایی داشته باشد.

مخاطب خاص

طرح لیانا متناسب با تمامی سنین از جمله جوانان و میانسالان طراحی شده است. رنگ بنفش و طرح های شمسه ی سفید رنگ اکثرا" مورد توجه جوانان قرار می گیرد. اما گل های رز که طرح غالب است مورد پسند تمامی سنین بویژه میانسالان می باشد.