روتختی دونفره طرح لامیا

روتختی دونفره

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

259,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

نفش و رنگ روتختی لامیا

روتختی دونفره لامیا با ترکیبی از تناژهای مختلف رنگ بنفش مورد توجه طیف وسیعی از مخاطبان ویترینی شو واقع شده است. رنگ غالب زمینه ی این طرح بنفش است و با طراحی زیبا از تناژهای مختلف این رنگ در زمینه، جلوه ی خاصی می یابد. وجود طرح گل های کلاسیک پیچک گونه نیز می تواند این سرویس را در گروه روتختی های کلاسیک قرار دهد. روی دوم این طرح نیز دارای طراحی راه راهی شکل است و نوارهایی باریک از رنگ بنفش خود را در یک زمینه ی صورتی رنگ جای داده اند.

محتویات سرویس روتختی

در صورت خرید اینترنتی سرویس روتختی لامیا، بسته ای برایتان ارسال می شود که حاوی شش تکه است. این تکه ها عبارت از یک لحاف دو رو که با دوخت صنعتی وسط دوزی شده است، یک کاور تشک، دو روبالشی و دو عدد روکش کوسن می باشد. لحاف بوسیله ی دستگاه دوخت صنعتی تهیه شده است و کیفیت دوخت بالایی دارد. میانه های لحاف دارای دوخت هایی به شکل لوزی، بیضی و ... می باشد. این دوخت های میانی که تحت عنوان وسط دوزی شناخته می شوند، باعث سفت و بند شدن الیاف پیوسته ی لحاف به پارچه ی لحاف می شود و بدین ترتیب قابلیت شستشو برای کلیه ی تکه های سرویس، از جمله خود لحاف، ایجاد می شود. کاور تشک نیز بصورت کشدار تهیه شده است. شما در اولین مرحله از ثبت سفارش خود تعیین می کنید که عرض تشک شما کدام یک از گزینه های 160 و یا 180 سانتیمتر است و ما کاوری متناسب با تشک شما ارسال می کنیم. روبالشی ها بصورت حاشیه دار تهیه شده اند و در اندازه ی بالش های استاندارد ارسال می شوند. روکش های کوسن نیز در ابعاد کوسن های مرسوم (40*40 سانتیمتر) ارسال می شوند.

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
خانواده رنگبنفش , یاسی
سبککلاسیک
تناسب سنجوان , میانسال

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو