روتختی دو نفره طرح کارن

روتختی دونفره

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

259,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

معرفی روتختی کارن

روتختی دو نفره طرح کارن در دسته روتختی های قهوه ای، از جمله طرح های زیبا و چشم نواز می باشد. قرار گرفتن طراحی های سنتی در کنار طراحی چهارخانه ای این طرح، این سرویس را به یکی از سبک های کلاسیک مبدل ساخته است. این سرویس روتختی در حالت مرسوم شامل شش تکه است. این تکه ها عبارت از یک لحاف تهیه شده بوسیله ی دوخت صنعتی، یک کاور تشک، دو روبالشتی و دو عدد روکش کوسن می باشند. کاور تشک (ملحفه) بصورت کشدوزی شده است و شما می توانید به راحتی تشک خود را با این ملحفه پوشش دهید. روبالشی ها بصورت حاشیه دار تهیه شده اند. روکش کوسن نیز در ابعاد کوسن های استاندارد بوده و دهانه ای پاکتی شکل دارد. لحاف بوسیله ی دستگاه دوخت صنعتی تهیه شده است و در میانه های خود، دارای دوخت هایی به شکل لوزی و یا بیضی و ... می باشد.

معماری پارچه

طرح کارن تماما از چهارخانه های قهوه ای، کرمی، عنابی و شکلاتی رنگ تشکیل شده است که در حاشیه ی پایین و بالای آن طرح های ترنج شمسه شده در اندازه های کوچک و بزرگ به صورت یکی در میان قرار گرفته اند. این طرح ها که به صورت ترکیبی از رنگ های زرد، آبی، زرشکی و قهوه ای هستند در وسط روتختی در دو ردیف افقی قرار گرفته اند.

دکوراتیو

در طراحی اتاق خواب با طرح کارن می توانید از پارکت های قهوه ای رنگ به همراه سرویس تخت خواب و پاتختی به رنگ قهوه ای سوخته استفاده کنید. کاغذ دیواری به رنگ آبی، علاوه بر ایجاد هارمونی رنگ زیبا با تخت خواب می تواند شب آرام و خواب راحتی را برای شما به ارمغان آورد. برای تکمیل فضای اتاق خود می توانید از مبل یا کاناپه ای به رنگ آبی در گوشه ای از اتاق خود استفاده کنید.

مخاطب خاص

قشر جوان جامعه را می توان به عنوان مخاطب خاص طرح کارن معرفی کرد چرا که از لحاظ رنگ و طرح جذابیت و زیبایی جوان پسندانه ای دارد. همچنین حس آرامش و امنیت مورد نیاز در یک اتاق خواب را به مخاطب القاء می کند.

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
خانواده رنگقهوه ای
ترکیب رنگخنثی
طرح زمینهچهارخانه
سبکسنتی
تناسب سنمیانسال

نوشتن دیدگاه

روتختی دو نفره طرح کارن

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

نوشتن دیدگاه

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو