روتختی اسپرت دونفره کمند

روتختی دونفره

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

269,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

فروش روتختی اسپرت دونفره کمند در ویترینی شو

فروش روتختی اسپرت مطابق علایق و سلیقه شما از اولویت های ویترینی شو می باشد. یکی از سلایق پر طرفدار چیدمان اتاق خواب استفاده از طرح های ترکیبی سنتی و مدرن در فضای اتاق خواب می باشد. شما می توانید با استفاده از مدل روتختی دونفره کمند، زیبایی و آرامش را به اتاق خود هدیه دهید. بواسطه ی این طراحی زیبا در زمینه ی روتختی، فروش روتختی اسپرت کمند نسبت به بقیه طرح های سنتی پیشی گرفته و این مدل روتختی به یکی از پرفروش ترین سرویس های روتختی تبدیل شده است. این روتختی که روتشکی آن و رویه ی روبالشی های آن از رنگ زمینه ی آبی با طرح های سنتی و جقه ای برخوردار است زیبایی مخصوص به خود را دارد و چشم بیننده را به سمت خود جلب می کند. شما با تهیه این روتختی دو نفره با یک تیر دو هدف را مورد نشان قرار می دهید، چرا که هم از طرح های سنتی و اسلیمی و هم از طرح و رنگ های مدرن در طراحی پایین این مدل روتختی بهره مند می شوید.

یک روی لحاف این روتختی دو نفره از زمینه روشن با طرح های متراکم در بالا و پایین تشکیل شده است. قسمت بالایی طرح از تعدادی طرح های اسلیمی، طرح قالی و شمسه به رنگ های قرمز، آبی، زرد و ... با طرح های نیمه متراکم تشکیل شده است. وسط این روتختی دو نفره از طرح های قالی آبی و قرمز رنگ در اندازه های بزرگ و با فاصله های نسبتا" زیاد و به زیبایی استفاده شده است. کمی پایین تر طرح های ریز و زیبا و متفاوت و با فاصله های نسبتا" کم و مناسب به زیبایی طراحی شده است که در آنها از طرح های زرشکی و تن های مختلف آبی استفاده شده است. در پایین تر طرح های سنتی استفاده شده است که به صورت خیلی حرفه ای در آن طرح های خیلی ریز و زیبایی طراحی شده و از رنگ های آبی، قرمز ، زرد و سفید به شکل کاشی کاری های مساجد استفاده شده است.

در پایین ترین قسمت این روتختی دو نفره، طرح های راه راهی با ضخامت های متفاوت وجود دارد و همچنین رنگ های مختلف سفید، سورمه ای، آبی آسمانی، قرمز و زرشکی در آن استفاده شده است و نیز طرح های ریز اسلیمی روی آنها به زیبایی خود نمایی می کند.

شما می توانید یکی از سرویس های روتختی 5 تکه یا شش تکه را برای تخت خواب خود انتخاب کنید. سرویس 5 تکه روتختی شامل کاور تشک نمی باشد و دارای یک لحاف پر شده از الیاف نرم و مرغوب، 2 عدد روبالشی و 2 عدد روکوسنی می باشد. در سرویس 6 تکه روتختی، علاوه لحاف، روبالشی و روکوسنی، یک عدد ملحفه ی خوشخواب کشدار متناسب با اندازه استاندارد تشک شما قرار داده شده است. بواسطه ی کشدار بودن ملحفه خوشخواب می توانید میزان کشش ملحفه روی تشک را تا حد ممکن سفت کنید تا روی تخت جمع نشود و زیبایی و مرتب بودن خود را حفظ کند.

 

 

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
خانواده رنگآبی , فیروزه ای
ترکیب رنگسرد
طرح زمینهبته جقه دار
سبکسنتی
تناسب سنجوان , میانسال

نوشتن دیدگاه

روتختی اسپرت دونفره کمند

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

نوشتن دیدگاه

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو