ست لحاف و روتختی مدل جازمین

220,000 تومان

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معماری پارچه

در طرح زیبای جازمین تنها از سه رنگ قرمز، مشکی و طوسی استفاده شده است. حاشیه ی پایین و بالا به رنگ مشکی و مرکز به رنگ قرمز می باشد. در حاشیه های مشکی، طرح های زیبایی از پیچک به رنگ طوسی و در راستای افقی خودنمایی می کنند. همچنین در مرز رنگ های قرمز و مشکی، پیچک هایی به رنگ مشکی بر روی زمینه ی قرمز جلوه گیری زیبایی ایجاد می کنند. در مرکز، گل های سرخ زیبایی در اندازه ی بزرگ در یک خط افقی قرار گرفته اند و در بقیه ی قسمت های زمینه تماما" گل های رز سرخ کوچکی به صورت فشرده زمینه را پُر لعاب تر و زیباتر جلوه می دهند.

دکوراتیو

در طراحی اتاق خواب استفاده از روتختی طرح جازمین می توانید کاغذ دیواری را به صورت ترکیبی از رنگ های سفید و صورتی انتخاب کنید. اگر می خواهید دیوارها یکدست باشند، از کاغذ دیواری سفید با طرح های قرمز استفاده کنید. در غیر این صورت می توانید از رنگ های سفید و قرمز در سایر قسمت های اتاق خواب استفاده کنید. البته استفاده از رنگ سفید به صورت تنها چندان توصیه نمی شود. در انتخاب رنگ کفپوش ها نیز رنگ سفید و یا رنگ قهوه ای را در نظر داشته باشید. گلدانی با چند گل سرخ زیبا در کنار تختتان می تواند دارای زیبایی چشمگیری باشد. همچنین می توانید از کاناپه ای مخملی به رنگ قرمز در اتاقتان استفاده کنید.

مخاطب خاص

روتختی جازمین یکی از خاص ترین و پرطرفدارترین طرح ها محسوب می شود و علت این محبوبیت استفاده از نقوشی بسیار زیبا به همراه کاربرد رنگ های متناسب در آن می باشد. به طور ویژه عموم جوانان و میانسالان که به زیبایی و مد علاقه دارند بیشتر این طرح را می پسندند.

من چهارشنبه 16 فروردین این مدل را خریدم و با توجه به قیمت مناسب و زیبایی خیره کننده اش به همه کساني که تردید دارند یا تصمیم نگرفته اند، پیشنهاد میکنم بخرید ، واقعا از خریدم راضی ام . در ضمن من هم مثل شما یه خریدار بودم و ماه ها دنبال روتختی منحصربفرد بودم. از برخورد مشتری مداری آقای بهنام بینهایت راضی ام و از ایشان تشکر ميکنم. به امید خرید موفقیت آمیز بعدی.