روتختی دونفره طرح اینچوئی

روتختی دونفره

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتین پنبه.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثابت ماندن رنگ.

جزییات بیشتر

319,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

روتختی دونفره طرح اینچوئی - روی لحاف

روتختی دونفره طرح اینچوئی - لحاف طوسی

در انتخاب و خرید روتختی، شخصیت و روحیه افراد بسیار موثر است. به عنوان مثال، درصد زیادی از افرادی که از زندگی خود احساس رضایت می کنند تمایل زیادی به انتخاب مدل روتختی با رنگ های متمایل به توسی دارند. این افراد در زمره ی عقلا قرار می گیرند و به تصمیم های عاقلانه گرایش بالایی دارند. مدل روتختی اینچوئی از جمله مدلهای روتختی است که توجه این افراد را به خود جلب می کند. رنگ غالب در این مدل روتختی زیبا، رنگ توسی است. این رنگ مظهر چشم پوشی از خوشی های دنیاست. مخاطبان این مدل روتختی می توانند افراد میانسال باشند. همچنین جوانانی که خود را هم تراز میانسالان می دانند، مجذوب این مدل روتختی زیبا می شوند. طرح زیبای روی لحاف روتختی که به شکل گل های رها شده در باد با ساقه های بریده شده است، موجب دمیده شدن حس بی نیازی و رهایی از دیگران می شود. پس اگر فردی با ویژگی های بالا هستید، می توانید مدل روتختی اینچوئی را برای زینت دادن به فضای اتاق خواب خود برگزینید. رویهی دوم لحاف روتختی نیز بصورت گل های در هم ریخته و ترکیبی از رنگ های توسی و سفید است و در صورت احساس نیاز به تغییر دکوراسیون اتاق خواب خود، می توانید از این رویه ی لحاف استفاده کنید.

روتختی دونفره طرح اینچوئی - دوردوزی لحاف

روتختی دونفره طرح اینچوئی - طرح و رنگ

روتختی دونفره طرح اینچوئی - پشت لحاف

روتختی دونفره طرح اینچوئی - دوخت پشت لحاف

ویژگی بارز و مثبت مدل روتختی اینچوئی، رنگ آن می باشد. با خرید این روتختی جای نگرانی برای ست کردن این سرویس لحاف و روتختی با رنگ سرویس خواب، دیوارها و پرده ها باقی نمی ماند، چرا که ست کردن دکوراسیون با وجود اجزائی به رنگ توسی کار آسانی است. از طرفی با انتخاب تعدد بالش ها و کوسن ها می توان چیدمان سرویس روتختی را به نحوی زیبا طراحی کرد. اگر یک سرویس روتختی دونفره انتخاب می کنید، می توانید از ست های 6 تکه و یا 10 تکه استفاده کنید. این ست های روتختی به ترتیب دارای 2 روبالشی و 2 روکوسنی برای سرویس 6 تکه و 4 روبالشی و 4 روکوسنی برای سرویس 10 تکه می باشند.

روتختی دونفره طرح اینچوئی - وسط دوزی لحاف

روتختی دونفره طرح اینچوئی - لحاف سفید طوسی

جنس پارچه ی این مدل روتختی، ساتین پنبه است که ترکیبی از نخ و پنبه است و دارای درصد بالایی پنبه می باشد. این پارچه ی مرغوب در کشور چین تولید می شود و دارای بافت تار و پود بسیار محکمی می باشد و علاوه بر مداومت بر تغییر رنگ در حین شستشو، دارای لطافت و نرمی بالایی است.

روتختی دونفره طرح اینچوئی - کیفیت دوخت لحاف

روتختی دونفره طرح اینچوئی - تعداد تکه ها

روتختی دونفره طرح اینچوئی - بالش

روتختی دونفره طرح اینچوئی - کوسن

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
خانواده رنگطوسی
ترکیب رنگخنثی
طرح زمینهنقاشی
سبکمدرن
تناسب سنجوان

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو