روتختی یک نفره طرح اینچوئي

روتختی یک نفره

جدید

* چهار تکه:

  - لحاف پر شده، وسط دوزی توسط دستگاه صنعتی (5 ± 230*160)

  - ملحفه کشدوزی شده (عرض تشک 90 یا 120)

  - 1 روبالشی (50*70)

  - 1 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان متشکل از نخ و پنبه، نرم و با کیفیت می باشد.

* به همراه راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ روتختی

جزییات بیشتر

219,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

روتختی یک نفره اینچوئی:

خرید روتختی یک نفره اینچویی

خرید روتختی یک نفره معمولا سخت تر از خرید یک روتختی دونفره است چراکه برای انتخاب روتختی دونفره به ناچار فرد مجبور به مشورت با همسر خود می باشد ولی برای خرید روتختی یک نفره لزوما این اجبار وجود ندارد. اما ویترینی شو با پرداختن به شرح و توصیف طرح و رنگ سرویس های روتختی، این انتخاب را برای شما هموار کرده است. پس در ادامه با ما همراه باشید.

جذابیتی به رنگ خاکستری :

خرید روتختی یکنفره اینچویی

شاید در نگاه اول این فکر در ذهن شما خطور کند که آخر در رنگ خاکستری چه جذابیتی می تواند وجود داشته باشد؟!! بله من به شما حق می دهم ولی باید بدانید که نتایج تحقیقات روانشناسان نشان می دهد که گرچه رنگ خاکستری به تنهایی فاقد جذابیت است ولی افراد تحت تاثیر رنگ خاکستری به شدت جذاب به نظر می رسند و شخصیت آنها تا حد زیادی باهوش و با وقار جلوه می کند. البته انتخاب رنگ خاکستری به تنهایی پیشنهاد نمی شود و همواره استفاده از رنگ هایی که در محیط ایجاد تضاد می کنند می تواند حس یکنواختی و رخوت را از محیط دور کند. بنابراین خرید روتختی یک نفره اینچویی به افرادی که جذابیتی به رنگ خاکستری را جستجو می کنند پیشنهاد می شود.

حالا که قصد کسب چنین جذابیت کم نظیری را کرده اید با ما تا انتهای این مطلب با بررسی دقیق طرح روتختی یک نفره اینچویی همراه باشید.

شفافیت در کنار هنر :

طرح روی لحاف روتختی یک نفره

برای بررسی طرح روی لحاف روتختی اینچویی به دقت زیادی نیاز نیست چراکه به سرعت می توان در زمینه ساده خاکستری ( طوسی ) رنگ لحاف گل های سفید رنگ زیبایی را دید. با اطمینان می توان گفت که این طرح را یک هنرمند جذاب خوش ذوق خلق کرده است. گل هایی که با اینکه همه شبیه به هم هستند اما هیچ کدام دقیقا شبیه آن یکی نیست. گل هایی که در طبیعت نمی توان دید. گل هایی که فقط روی زمینه خاکستری رنگ اینقدر جذاب دیده می شوند. گل هایی که گرچه سفید هستند اما از دل آنها می توان رنگی بودن ذهن خالق آنها را دید. گل هایی که انگار با دست و مرتب در جایشان قرار داده شده اند اما به هم ریختگی نامحسوسی نیز در چینششان وجود دارد. فکر می کنم که اگر بیشتر در مورد طرح روی لحاف برایتان توضیح دهم شما را از لذت نگاه کردن به این طرح ساده اما جذاب محروم کنم.

پیچیدگی در آنسوی لحاف :

طرح پشت لحاف روتختی یک نفره اینچویی

اما در طرف مقابل لحاف روتختی یکنفره اینچویی خالقی که طرح هنرمندانه و شفافی را در روی لحاف بوجود آورده بود می خواهد قدرت خلق اثری پیچییده را با همان المان ها با رخ بکشد. همه آن گل های سفید و زیبا که هنرمندانه طراحی شده بودند به یکباره تحت تاثیر رنگ خاکستری رشد کرده و در زمینه ای سفید رنگ خودنمایی می کنند. همه این گل های از خود بی خود شده مرزهای وجودی همسایگان خود را نادیده گرفته و در هم تنیده اند. انگار این همان تضادی است که در کنار رنگ خاکستری به دنبالش بودیم.

روتختی یک نفره اینچویی چه تکه هایی دارد؟

تکه های روتختی یک نفره اینچویی

روتختی یک نفره اینچویی دارای 4 تکه است ( مگر اینکه حالت 3 تکه را انتخاب کرده باشید ) یک لحاف دورو که به دقت در قسمت های قبلی طرح دو طرف آن مورد بررسی قرار گرفت. یک عدد ملحفه که اطراف آن کشدوزی شده است برای تشکی با ابعاد 90 یا 120 سانتی متر به انتخاب شما، به همراه یک عدد روبالشتی حاشیه دار و یک عدد روکوسنی که زینت بخش تخت خواب شما خواهد بود به همراه بسته برای شما ارسال می شوند.

روبالشتی روتختی یک نفره اینچویی

روکوسنی روتختی یکنفره اینچویی

همان طور که در تصاویر مشاهده می کنید وسط لحاف دارای دوخت می باشد که این دوخت ها توسط دستگاه صنعتی ایجاد شده اند و باعث مزایایی از قبیل جمع نشدن الیاف داخل لحاف به یک طرف می شوند. همچنین حاشیه لحاف نیز دارای دوخت می باشد که این امر باعث بالا رفتن کیفیت دوخت لحاف شده است.

دور دوزی لحاف روتختی یکنفره

وسط دوزی لحاف روتختی یکنفره

روتختی یک نفره خاکستری و طوسی و سفید اینچویی

طرح پشت لحاف سفید و خاکستری یک نفره

نوع دوخت لحاف یک نفره

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
خانواده رنگطوسی
ترکیب رنگخنثی
طرح زمینهنقاشی
سبکمدرن
تناسب سنجوان
تناسب جنسیتدخترانه

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

منو