روتختی هلو کیتی HelloKitty Learn to Fly

169,000 تومان

تمام شد


* 4 تکه مشتمل بر:

  - لحاف پر شده و وسط دوزی شده (5 ± 230*160)

  - ملحفه کشدار (عرض تشک 90 یا 120)

  - روبالشی (50*70)

  - روکوسنی (40*40)

* پارچه کتان نخ و پنبه، نرم و با کیفیت

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ

لــوازم جــانبی پیشنهادی

سرویس روتختی هلو کیتی (Hello Kitty) الهام گرفته از عروسک کیتی طراحی شده است. عروسک کیتی که سال ها قبل توسط ژاپنی ها ساخته شد اولین بار بر روی یک کیف پول مشاهده شد. اما امروزه میلیون ها نفر در جهان طرفدار پروپاقرص این گربه ی فانتزی زیبا هستند. بسیار از دختران کوچک، نوجوان و حتی خانم ها علاقه وافری به جمع کردن مجموعه ای از لوازم منقوش به گربه کیتی دارند.

بدون شک دختران خردسال و نوجوان از طرفداران مدل روتختی کیتی می باشند و به همین دلیل انواع مدل های سرویس روتختی کیتی در فروشگاه اینترنتی ویترینی شو بسیار پرفروش و پرطرفدار می باشند. دختر کوچولوی زیبای شما با داشتن این مدل روتختی زیبا احساس شادابی و طراوت زیادی خواهد داشت، علاقه زیادی به اتاق خواب خودش پیدا خواهد کرد و انرژی مثبت او فضای خانه را عطراگین خواهد کرد. بدون شک شما می توانید با ست کردن سایر وسایل اتاق خواب با سرویس روتختی کیتی زیبایی اتاق او را چندین برابر کنید.

تصویر واقعی از روبالشتی روتختی هلو کیتی HelloKitty Learn to Fly

روبالشتی روتختی هلو کیتی HelloKitty Learn to Fly

ویترینی شو این محصول فوق العاده را با قیمتی مناسب خیلی سریع به دست شما خواهد رساند. سرویس روتختی کیتی از کیفیت بالایی برخوردار است زیرا بوسیله دستگاه دوخت صنعتی تولید شده است. همینطور جنس پارچه آن و الیاف درون آن از خاصیت ضدحساسیت برخوردارند که از مزایای آن محسوب می شود.

همه طرح هاتون قشنگه. گیتی 6 از همشون قشنگتر بود.ولی این طرح بیشتر به دخترونه میخوره.