روتختی هلو کیتی HelloKitty 4

جدید

* 4 تکه مشتمل بر:

  - لحاف پر شده و وسط دوزی شده (5 ± 230*160)

  - ملحفه کشدار (عرض تشک 90 یا 120)

  - روبالشی (50*70)

  - روکوسنی (40*40)

* پارچه کتان نخ و پنبه، نرم و با کیفیت

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ

جزییات بیشتر

219,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصیروتختی هلو کیتی چند تکه است؟

روتختی هلو کیتی در حالت مرسوم دارای 4 تکه است. یک لحاف دو رو که بوسیله ی الیاف یکپارچه و لایه ای پر شده است، یک کاور تشک که دور کشدوزی شده است، یک روبالشی که دور تا دور آن بصورت حاشیه دار دوخته شده است و یک روکش کوسن، محتویات بسته ای هستند که برای شما ارسال می شود.هلو کیتی از کجا آمده؟ اصلا" هلو کیتی کیست؟

هلو کیتی یکی از شخصیت های محبوب خردسالان و کودکان است که اولین بار در سال 1974 با طراحی بر روی کیف های پول ظاهر شد! در ادامه، ساخت چندین فیلم و داستان در رابطه با شخصیت هلو کیتی موجب محبوبیت بیش از پیش کیتی شد. روتختی هلو کیتی، در کنار پیدایش سایر محصولات هلو کیتی، حاصل این محبوبیت است.

کیتی حاصل تخیل شرکت سازنده ی آن، یعنی شرکت سانریو (یک شرکت ژاپنی) می باشد. تا چند سال پیش، تصور بر این بود که شخصیت هلو کیتی مربوط به یک گربه ی دوست داشتنی است، اما درست در تولد 40 سالگی هلو کیتی، سانریو (شرکت سازنده)، اعلام کرد که کیتی از یک شخصیت انسانی واقعی الهام گرفته شده است و کیتی وایت نام اصلی این شخصیت است. طبق اظهارات شرکت سانریو، کیتی وایت در حومه ی لندن زندگی می کند و یک خواهر دو قلو به اسم می می دارد. حتی او یک گربه ی خانگی هم دارد!! یعنی واقعا" کیتی گربه نیست؟!!سانریو می گوید که عروسک ها و طراحی های کیتی هیچ وقت بصورت چهار دست و پا طراحی نشده اند و همیشه بصورت موجودی دو پا وارد داستان ها و فیلم ها شده اند. پس تا حدودی می توان احتمال داد که کیتی یک گربه نیست، اما مگر میکی موس هم یک موش نیست؟ میکی موس چرا روی دو پا راه می رود؟ پس من، به همه طرفداران کیتی می گویم که کیتی یک گربه است، شک نکنید! و ادعای شرکت سانریو تنها جهت خبر سازی و ایجاد سر و صدا پیرامون کیتی و بهانه ای برای مشهور تر ساختن کیتی می باشد. اگر شما تا بحال کیتی را به عنوان یک گربه ی دوست داشتنی دوست داشتید، باز هم همان تصور را داشته باشید و بدانید که کیتی واقعا" یک گربه است. گربه ی دوست داشتنی که ظاهرا" اسیر بازی های شرکت سازنده ی خود شده است. اما ما کیتی را همانطور که شناخته ایم دوست داریم.ابعاد تکه های روتختی کیتی :

تخت کودک شما چه عرضی دارد؟ اگر عرض تشک در سرویس خواب شما 90 سانتیمتر است، پاراگراف اول شرح ابعاد تکه های ارسالی برای شماست، اما اگر تشک شما دارای عرض 120 سانتیمتر باشد، ابعاد تکه های سرویس روتختی شما طبق پارگراف دوم می باشد. ببینید:

عرض تشک 90 سانتیمتر:

لحاف در ابعاد استاندارد تخت های یکنفره و معادل 230*160 سانتیمتر است. کاور تشک ( همان ملحفه خوشخواب) مناسب برای تشک با عرض 90 سانتیمتر و بصورت کشدوزی شده می باشد. روبالشی و روکوسنی نیز به ترتیب دارای ابعاد 50*70 و 40*40 سانتیمتر می باشند.

عرض تشک 120 سانتیمتر:

ابعاد لحاف ارسالی به شما برابر با 240*170 سانتیمتر می باشد. ملحفه ی خوشخواب نیز متناسب با تشک های با عرض 120 سانتیمتر ارسال می شود. روبالشی متناسب ابعاد بالش های استاندارد، معادل 50*70 سانتیمتر می باشد. ابعاد روکوسنی نیز معادل 40*40 سانتیمتر است.

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
خانواده رنگسرخابی , زرد , نارنجی
تناسب سنکودک
تناسب جنسیتدخترانه
شخصیت کارتونیهلو کیتی
ویژگی بارزعروسکی

نوشتن دیدگاه

روتختی هلو کیتی HelloKitty 4

* 4 تکه مشتمل بر:

  - لحاف پر شده و وسط دوزی شده (5 ± 230*160)

  - ملحفه کشدار (عرض تشک 90 یا 120)

  - روبالشی (50*70)

  - روکوسنی (40*40)

* پارچه کتان نخ و پنبه، نرم و با کیفیت

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ

نوشتن دیدگاه

 
نظرات شما(1)
2016-06-12

کیتی 10

ویترینی شو جون.
ممنونم که سفارشم رو اینقدر سریع به دستم رسوندین.با این خرید دخترم رو تو تولدش حسابی سورپرایز کردم.

نظر شما چیه؟ بنویسید

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو