روتختی دو نفره طرح گلبرگ

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

239,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

محتویات سرویس روتختی

روتختی گلبرگ دارای تکه هایی با ابعاد استاندارد تخت های دو نفره می باشد. این تکه ها شامل لحاف دو رو، کاور تشک، دو روبالشی و دو روکوسنی می باشد. لحاف بوسیله دستگاه دوخت صنعتی تهیه شده است و میانه های آن دارای دوخت هایی به شکل لوزی و منحنی است. این دوخت های میانی باعث ثابت ماندن شکل ظاهری لحاف در تمام عمر استفاده از آن می شود. با وجود این دوخت ها، حتی جهت شستشوی لحاف نیز جای هیچ نگرانی باقی نمی ماند، چرا که سفت و بند شدن پیوسته ی الیاف پیوسته به پارچه ی لحاف که از نتایج و مزایای ایجاد دوخت صنعتی در میانه ی لحاف می باشد، جای نگرانی جهت شستشو باقی نمی گذارد.

معماری پارچه لحاف

طرح گلبرگ با استفاده از گل ها و گلبرگ های متراکم در چند نوار افقی پهن و در دیگر نقاط به صورت متراکم و به رنگ صورتی جلوه ای زیبا و دخترانه به خود گرفته است. البته در بعضی نقاط شکوفه های آبی رنگ چشم را متوجه خود می کند. برروی روبالشی های صورتی رنگ شکوفه هایی به رونگ صورتی کمرنگ تر در بافت پارچه نمایان هستند. این طرح به دلیل خاص بودن و رنگ سفید نیز متناسب با سرویس خواب عروس می باشد.

دکوراتیو

برای دکوراسیون این فضای خواب استفاده از رنگ سفید برای سرویس چوب و سرامیک کف اتاق پیشنهاد می شود. همچنین می توان برای قالیچه رنگ صورتی را در نظر گرفت. می توان آباژور را به رنگ سبز روشن انتخاب کرد زیرا همخوانی خوبی با صورتی و سفید دارد. می توانید برای کاغذ دیواری نیز از رنگ سفید با طرح های ریز سبز استفاده کنید زیرا علاوه بر همخوانی با صورتی آرامش بخش خواب هم محسوب می شود. برای پرده های اتاق خواب نیز می توانید از سبز روشن برای زمینه و طرح صورتی استفاده کنید. البته این قسمت را می توانید بنا به سلیقه خود هم انتخاب کنید. می توانید از صورتی خالص هم برای ست شدن با قالیچه استفاده کنید.

مخاطب خاص

این طرح و رنگ مناسب دختر خانم ها و افرادی با روحیات حساس و لطیف طراحی شده است. همچنین فضای پیشنهاد شده هم فضایی آرامش بخش و دخترانه است. می توانید از این فضا برای اتاق عروس هم استفاده کنید زیرا جلوه ای بسیار زیبا و خاص را با رنگ سفید ایجاد کرده است.

نوشتن دیدگاه

روتختی دو نفره طرح گلبرگ

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

نوشتن دیدگاه

لوازم جانبی

30 محصول مشابه یافت شد

محصولات بازدیدشده

محصولات بازدیدشده

منو