روتختی دو نفره طرح گلوریا

219,000 تومان

تمام شد


* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معرفی روتختی گلوریا

روتختی گلوریا با رنگ زمینه ی کرم و قهوه ای، در نوع خود طرحی مجلل با شکوه می باشد. وجود طرح هایی که تا حدودی سنتی به نظر می رسند  و قرار گیری عمودی این طرح ها بر زمینه ی این سرویس، باعث بزرگتر جلوه کردن این ست روتختی می شود. سرویس گلوریا در حالت مرسوم شامل شش تکه می باشد. این تکه ها عبارت از یک لحاف، یک ملحفه ی خوشخواب، دو روبالشی و دو روکوسنی می باشند. لحاف بصورت پر شده از الیاف لایه ای و پیوسته می باشد و میانه های آن بوسیله ی دستگاه دوخت صنعتی وسط دوزی شده است. ملحفه نیز بصورت کشدار می باشد و متناسب با اندازه ای که شما در اولین مرحله از ثبت سفارش خود تعیین می کنید ارسال می شود. این اندازه بر اساس عرض تشک شما می باشد و می توانید یکی از گزینه های 160 و یا 180 سانتیمتر را برای عرض تشک خود انتخاب کنید.

معماری پارچه

در طرح گلوریا، طرح های سنتی به رنگ شکلاتی، سفید و کرمی در اندازه ی بزرگ بر زمینه ی قهوه ای تیره قرار گرفته اند. این طرح ها به دلیل قرار گیری عمودی بر صفحه، طول تخت را بلندتر جلوه می دهند. همچنین تناژهای مختلف رنگ قهوه ای که در طرح گلوریا استفاده شده حس آرامش و امنیت را منتقل می کند.

دکوراتیو

برای طراحی اتاقی مناسب با طرح گلوریا می توانید از کفپوش های پارکت قهوه ای رنگ استفاده کنید. همچنین سرویس تخت خواب و پاتختی به رنگ قهوه ای سوخته می تواند مناسب با دکوراسیون این اتاق باشد. برای پرده و قالیچه پشمی می توانید رنگ نخودی را در نظر بگیرید.

مخاطب خاص

مخاطبین ویژه ی این طرح تجمل گرایان و جوانان، به دلیل زیبایی و شکوه طرح و ترکیب رنگ های جذاب، و همچنین میانسالان، به دلیل سنگینی و ابهت گلوریا، می باشد.