روتختی دونفره طرح غنچه

روتختی دونفره

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

259,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

روتختی غنچه، رنگی برجسته برای روحیات برجسته

بدون شک با اولین نگاه به روتختی دونفره طرح غنچه، گل های این طرح برجستگی خود را نشان می دهد و نظر شما را به خود جلب می کند. قرمز رنگی برجسته در میان رنگ ها می باشد و عموما" هواداران این رنگ نیز از خصوصیات و روحیاتی برجسته برخوردارند. با افزایش خلوص و براقیت این رنگ، این برجستگی بیش از پیش در چشم مخاطب خود افزایش می یابد. هر چقدر نگاه خود را از میانه های لحاف روتختی به سمت بالا و پایین لحاف منعطف می سازید، متوجه کاهش این برجستگی در قالب کاهش شدت قرمز بودن این طرح می کنید. گل های قرمز درشت جای خود را به گل های کوچکتر با این رنگ و نیز گل های یاسی در زمینه ای سفید رنگ می دهند. نا گفته نماند که ترکیب رنگی قرمز و سفید از جذاب ترین رنگ های مورد استفاده در اتاق های خواب زوج های جوان می باشد. در صورتی که رنگ دیوارهای اتاق شما نیز سفید باشد، در انتخاب این طرح روتختی اطمینان بیشتری داشته باشید.

محتویات روتختی دونفره طرح غنچه

در صورت خرید اینترنتی روتختی دونفره طرح غنچه، بسته ای برای شما ارسال می شود که محتویات آن شامل شش تکه است. این تکه ها عبارت از یک لحاف دو رو، یک ملحفه خوشخواب، دو روبالشی و دو روکش کوسن می باشد. لحاف در ابعاد استاندارد سرویس های خواب دونفره تهیه شده است و علاوه بر کیفیت مطلوب و بالای پارچه و الیاف به کار برده شده در آن، از کیفیت دوخت بالایی نیز برخوردار است. میانه های لحاف بوسیله ی دستگاه های دوخت صنعتی وسط دوزی شده اند تا الیاف و پارچه ی آن به یکدیگر سفت و بند شوند. ملحفه خوشخواب نیز بصورت کشدوزی شده است و بسته به انتخاب شما متناسب با یکی از اندازه های 160 و یا 180 برای عرض تشک شما ارسال می شود. در واقع شما در حین ثبت سفارش خود، تعیین می کنید که عرض تشک شما کدام یک از گزینه های فوق است و ما ملحفه ای متناسب با تشک شما ارسال می کنیم. روبالشی ها نیز بصورت حاشیه دار و بوسیله خیاط های مجرب و آزموده تهیه می شوند. روکش های کوسن نیز در ابعاد استاندارد کوسن ها مربعی تهیه شده اند و دارای دهانه ای پاکتی شکل جهت ورود کوسن به درون آنها هستند.

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
خانواده رنگقرمز
ترکیب رنگگرم
طرح زمینهگل دار
تناسب سنجوان

نوشتن دیدگاه

روتختی دونفره طرح غنچه

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

نوشتن دیدگاه

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو