روتختی فروزن Frozen 2

169,000 تومان


* 4 تکه مشتمل بر:

  - لحاف پر شده و وسط دوزی شده (5 ± 230*160)

  - ملحفه کشدار (عرض تشک 90 یا 120)

  - روبالشی (50*70)

  - روکوسنی (40*40)

* پارچه کتان نخ و پنبه، نرم و با کیفیت

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ

لــوازم جــانبی پیشنهادی

روتختی السا و آنا (فروزن) در دو رنگ :

روتختی فروزن در دو رنگ صورتی و آبی عرضه می شود. در هر دو طرح، تصویر با کیفیت السا و خواهرش آنا در زمینه روتختی طراحی شده است. شما در اولین مرحله از خرید این روتختی، رنگ آن را در کادرهای صورتی و یا آبی مشخص می کنید. در ادامه همه اطلاعات این روتختی ارائه شده است.

سرویس روتختی فروزن شامل چه تکه هایی است؟

این سرویس روتختی شامل یک لحاف، یک کاور تشک (ملحفه خوشخواب)، یک روبالشی و یک روکوسنی است. لحاف در ابعاد استاندارد تخت های یک نفره تهیه شده است. کاور تشک نیز متناسب با انتخاب شما می تواند برای تشک های با عرض 90 و یا 120 سانتیمتر ارسال شود. در صورتی که عرض تشک شما 120 سانتیمتر باشد لحاف همراه آن نیز دارای ابعاد نسبتا" بزرگتری خواهد بود.

ابعاد تکه های سرویس روتختی فروزن:

در صورتی که عرض تشک شما 90 سانتیمتر باشد، لحافی با ابعاد 230*160 سانتیمتر در بسته ارسالی به شما قرار می گیرد. اما اگر عرض تشک شما 120 سانتیمتر باشد، لحاف ارسالی به شما دارای ابعاد 240*170 سانتیمتر خواهد بود. روبالشی در ابعاد استاندارد 50*70 سانتیمتر و بصورت حاشیه دار تهیه شده است. روکش کوسن نیز دارای ابعاد 40*40 سانتیمتر است.

چرا میانه ی لحاف دوخته می شود؟

با مشاهده دقیق لحاف متوجه می شوید که میانه های لحاف با طرح هایی به شکل بیضی دوخته شده اند. این دوخت های میانی تحت عنوان وسط دوزی شناخته می شوند. مزیت ایجاد این دوخت های میانی از این بابت است که باعث دوخته شدن الیاف پیوسته ی لحاف به پارچه ی رویه ی لحاف می شود. بدین ترتیب شما بدون هیچ نگرانی از جابجایی الیاف و تغییر فرم ظاهری لحاف، می توانید همه ی تکه های سرویس روتختی خود را شستشو دهید.

این وسط دوزی بوسیله ی دستگاه های دوخت صنعتی انجام می شود. با مشاهده ی دقیق این دوخت، شاهد هیچ گونه لغزش جانبی و یا طولی در راستای دوخت نخواهید بود. ایجاد این دوخت دقیق منجر به عرضه ی لحافی با کیفیت می شود و لذت استفاده از سرویس خواب فرزند دلبندتان را به دو چندان افزایش می دهد.