روتختی دو نفره طرح فلورا

219,000 تومان


* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معرفی روتختی فلورا

سرویس روتختی فلورا در دسته طرح های نارنجی، مورد پسند افراد با روحیات شاد و جوان واقع شده است. علاوه بر نارنجی، آبی کاربنی نیز دومین رنگی است در طراحی های این سرویس به چشم می خورد. در صورت خرید سرویس خواب دو نفره طرح فلورا، بسته ای برایتان ارسال می شود که محتوی شش تکه می باشد. این تکه ها عبارت از یک لحاف دو رو، یک کاور تشک، دو روبالشی و دو روکش کوسن می باشند. یک روی لحاف با طرح های سنتی و بیشتر بته جقه مزین شده است، اما روی دوم لحاف دارای نقشی چهارخانه است. میانه ی لحاف نیز بوسیله ی دستگاه دوخت صنعتی وسط دوزی شده است.

معماری پارچه

طرح فلورا که از رنگ های آبی کاربنی و نارنجی تشکیل شده است یکی از طرح های زیبا و دلنشین محسوب می شود. طرح های بته جقه در اندازه ی بسیار بزرگ از حاشیه ی پایین به سمت بالا و به صورت نسبتا" متراکم بر زمینه ی آبی کاربنی قرار گرفته اند. زمینه ی داخلی بته جقه ها به رنگ سبز زیتونی است که درون آن نیز طرح های ترنج و اسلیمی مشکی- سفید قرار گرفته و اطراف آن برگ های زرد سفید و مشکی- سفید طراحی شده و رنگ نهایی دورگیری و طرح های دور آن به رنگ نارنجی است.

دکوراتیو

طراحی فضای اتاق خواب با طرح فلورا کار نسبتا" مشکلی است که ما در این زمینه سعی در یاری رساندن به مخاطبین این طرح داریم. در ابتدا سرویس تخت خواب و پاتختی خود را به رنگ سفید و همچنین کفپوش های سرامیکی با رنگ سفید انتخاب کنید. پرده اتاق به رنگ آبی کاربنی و مبلمان کوچک آبی رنگی در گوشه ی اتاق می تواند زیبایی خاصی داشته باشد. همچنین قالیچه و آباژوری به رنگ نارنجی می تواند فضای اتاق شما را تکمیل نماید.

مخاطب خاص

مخاطبین خاص این طرح جوانان و میانسالان هستند. ترکیب رنگ های پر انرژی و آرام بخش به همراه طرح های اسلیمی و سنتی جلوه ی خاصی دارد که می تواند همه ی سنین و سلایق را به خود جذب کند. همچنین، هر دو گروه مدرن گرایان و سنتی گرایان مخاطب این طرح هستند.