روتختی دو نفره طرح فلورا

روتختی دونفره

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

259,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

معرفی روتختی فلورا

سرویس روتختی فلورا در دسته طرح های نارنجی، مورد پسند افراد با روحیات شاد و جوان واقع شده است. علاوه بر نارنجی، آبی کاربنی نیز دومین رنگی است در طراحی های این سرویس به چشم می خورد. در صورت خرید سرویس خواب دو نفره طرح فلورا، بسته ای برایتان ارسال می شود که محتوی شش تکه می باشد. این تکه ها عبارت از یک لحاف دو رو، یک کاور تشک، دو روبالشی و دو روکش کوسن می باشند. یک روی لحاف با طرح های سنتی و بیشتر بته جقه مزین شده است، اما روی دوم لحاف دارای نقشی چهارخانه است. میانه ی لحاف نیز بوسیله ی دستگاه دوخت صنعتی وسط دوزی شده است.

معماری پارچه

طرح فلورا که از رنگ های آبی کاربنی و نارنجی تشکیل شده است یکی از طرح های زیبا و دلنشین محسوب می شود. طرح های بته جقه در اندازه ی بسیار بزرگ از حاشیه ی پایین به سمت بالا و به صورت نسبتا" متراکم بر زمینه ی آبی کاربنی قرار گرفته اند. زمینه ی داخلی بته جقه ها به رنگ سبز زیتونی است که درون آن نیز طرح های ترنج و اسلیمی مشکی- سفید قرار گرفته و اطراف آن برگ های زرد سفید و مشکی- سفید طراحی شده و رنگ نهایی دورگیری و طرح های دور آن به رنگ نارنجی است.

دکوراتیو

طراحی فضای اتاق خواب با طرح فلورا کار نسبتا" مشکلی است که ما در این زمینه سعی در یاری رساندن به مخاطبین این طرح داریم. در ابتدا سرویس تخت خواب و پاتختی خود را به رنگ سفید و همچنین کفپوش های سرامیکی با رنگ سفید انتخاب کنید. پرده اتاق به رنگ آبی کاربنی و مبلمان کوچک آبی رنگی در گوشه ی اتاق می تواند زیبایی خاصی داشته باشد. همچنین قالیچه و آباژوری به رنگ نارنجی می تواند فضای اتاق شما را تکمیل نماید.

مخاطب خاص

مخاطبین خاص این طرح جوانان و میانسالان هستند. ترکیب رنگ های پر انرژی و آرام بخش به همراه طرح های اسلیمی و سنتی جلوه ی خاصی دارد که می تواند همه ی سنین و سلایق را به خود جذب کند. همچنین، هر دو گروه مدرن گرایان و سنتی گرایان مخاطب این طرح هستند.

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
خانواده رنگنارنجی
ترکیب رنگگرم
طرح زمینهبته جقه دار
سبکمدرن
تناسب سنجوان

نوشتن دیدگاه

روتختی دو نفره طرح فلورا

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

نوشتن دیدگاه

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو