روتختی دو نفره طرح فیروزه

239,000 تومان


* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معرفی اجمالی روتختی فیروزه

روتختی دو نفره طرح فیروزه

آبی فیروزه ای و آبی سیر متمایل به سرمه ای، دو رنگی هستند که بیشترین نمود را در حین مشاهده ی این طرح روتختی در ذهن مخاطب خود ایجاد می کنند. در واقع این سرویس روتختی دارای یک لحاف دو رو می باشد که یک روی آن به رنگ قالب آبی فیروزه ای و روی دیگر آن به رنگ متمایل به سرمه ای رنگ آمیزی شده است. دلیل نامگذاری این طرح به نام "فیروزه" استفاده از طرح هایی به رنگ آبی فیروزه ای و سفید بر زمینه ی آبی سلطنتی است. همچنین زمینه ی رویه ی تشک به رنگ آبی فیروزه ای کار شده است. طرح هایی به شکل شیپوری که با تراکم کم و در دو رنگ فیروزه ای و سفید با یکدیگر ادغام شده اند، جلوه زیبایی ایجاد کرده است. رویه ی تشک نیز با طرح هایی به شکل برگ با رنگ سبز طراحی شده است.

پشت لحاف - روتختی دو نفره طرح فیروزه

رنگ پارچه - روتختی دو نفره طرح فیروزه

تکه های سرویس - روتختی دو نفره طرح فیروزه

ملحفه و لحاف - روتختی دو نفره طرح فیروزه

بالش و کوسن - روتختی دو نفره طرح فیروزه

کیفیت دوخت لحاف - روتختی دو نفره طرح فیروزه

وسط دوزی لحاف - روتختی دو نفره طرح فیروزه

کوسن - روتختی دو نفره طرح فیروزه

روی دوم لحاف - روتختی دو نفره طرح فیروزه

دکوراتیو

در طراحی فضای این اتاق خواب، سرویس تخت خواب و پاتختی به رنگ قهوه ای پیشنهاد می شود. می توانید از پرده کرکره ای ریز قهوه ای رنگ نیز برای پنجره ی اتاق خواب خود استفاده کنید. کفپوش های لینولئوم نخودی رنگ را می توانید با کاغذ دیواری هایی به رنگ نخودی نیز هماهنگ کنید. آباژور به رنگ آبی در کنار تخت خواب و مبلمان یا کاناپه ای به رنگ آبی می تواند زیبا باشد. همچنین با چند گلدان همراه با گلهای طبیعی می توانید اتاق خود را گل آرایی کنید.

مخاطب خاص

طرح فیروزه ای متناسب با تمامی سنین و سلایق طراحی شده است. زیرا رنگ فیروزه ای که قالب رنگ این طرح محسوب می شود رنگی مورد پسند عامه ی مردم نیز هست. همچنین، طراحی این اتاق که از گلهای طبیعی برخوردار است می تواند مورد پسند افراد دوستدار طبیعت قرار بگیرد.