روتختی فراری Ferrari 2

جدید

* 4 تکه مشتمل بر:

  - لحاف پر شده و وسط دوزی شده (5 ± 230*160)

  - ملحفه کشدار (عرض تشک 90 یا 120)

  - روبالشی (50*70)

  - روکوسنی (40*40)

* پارچه کتان نخ و پنبه، نرم و با کیفیت

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ

جزییات بیشتر

219,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

تناسب روتختی فراری ، طراحی هوشمندانه :

مدل جدید روتختی فراری بسیار هوشمندانه و خلاقانه طراحی شده است و بیشتر مناسب نوجوانان بین 10 تا 18 سال می باشد. ترکیب رنگ ها در این سرویس روتختی بسیار زیبا جلوه کرده اند. از خطوط راه راه به خوبی و در جایگاه مناسبی استفاده شده است. لوگوی زرد رنگ فراری نیز به تعداد و اندازه مناسب در زمینه قرمز به زیبایی روتختی افزوده است.

روتختی جدید فراری چند تکه است؟

در حالت مرسوم روتختی فراری بصورت 4 تکه است. این تکه ها شامل یک لحاف پر شده از الیاف یکپارچه، یک ملحفه ی خوشخواب (کاور کشدار تشک)، یک روبالشی و یک روکوسنی است. همه ی این تکه ها در ابعاد استاندارد تهیه شده اند.

ابعاد تکه های روتختی فراری:

همه ی تکه های روتختی فراری در ابعاد استاندارد تخت های یک نفره عرضه می شود. عرض تشک در تخت های استاندارد یک نفره معادل 90 سانتیمتر است. در موارد غیر معمول نیز، این عرض کمی بیشتر بوده و در اندازه ی 120 سانتیمتر می باشد. شما در اولین مرحله از ثبت سفارش خود تعیین می کنید که عرض تشک شما کدام یک از گزینه های 90 و یا 120 می باشد.

در صورتی که عرض تشک شما 90 سانتیمتر باشد، لحافی با ابعاد 230*160 سانتیمتر برایتان ارسال می شود. ملحفه خوشخواب نیز متناسب با تشک می باشد و کشدار بودن آن باعث سهولت پوشش دادن تشک می شود. روبالشی و روکوسنی نیز به ترتیب دارای ابعاد 50*70 سانتیمتر و 40*40 سانتیمتر است. در حالتی که عرض تشک شما 120 سانتیمتر باشد، لحاف ارسالی به شما دارای ابعاد 240*170 سانتیمتر خواهد بود و ملحفه مناسب با تشک های با عرض 120 در بسته ی ارسالی به شما قرار می گیرد.

فراری، علاقه و سلیقه ی مهیج:

برای انتخاب یک سرویس روتختی نوجوان عوامل زیادی تاثیرگزارند، زیرا نوجوانان شور و هیجان زیادی دارند، مشخصات شخصیتی در آنها در حال شکل گیری می باشد و نوعاً انتخاب های متفاوتی را در بازه های زمانی کوتاه دارند. به همین دلیل بسیار تحت تاثیر اتفاقات پیرامون خود هستند. سرویس روتختی فراری (Ferrari) یکی از پرطرفدارترین انتخاب ها برای نوجوانان مخصوصاً پسرها می باشد زیرا غالباً اتومبیل های ساخت کمپانی فراری را دوست دارند و علاقه خاصی به این برند جهانی نشان می دهند.

کیفیت دوخت روتختی فراری :

میانه های لحاف بوسیله ی دستگاه های دوخت صنعتی وسط دوزی شده است. وسط دوزی لحاف باعث سفت و بند شدن الیاف پیوسته ی لحاف به پارچه ی لحاف می شود. بدین ترتیب شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی از جابجایی الیاف و تغییر فرم ظاهری لحاف، همه ی تکه های سرویس خوابتان را مورد شستشو قرار دهید.

روبالشی بصورت حاشیه دار تهیه شده است. وجود حاشیه و دور دوزی در روبالشی، باعث جلوه و نمود بیشتر آنها در سرویس خوابتان می شود. محل ورود بالش به درون روبالشی نیز بصورت پاکتی تعبیه شده است. همچنین دهانه ی ورودی کوسن به درون روکش کوسن نیز، به صورت پاکتی است.

کاور تشک (یا ملحفه ی خوشخواب) بصورت کشدار تهیه شده است. کشدار بودن ملحفه ی خوشخواب، باعث راحتی کاور کردن تشک می شود. علاوه بر این، باعث می شود که ملحفه بصورت سفت و محکم تشک شما را پوشش دهد. این موضوع در زیبایی سرویس خوابتان نقش بسزایی دارد.

عکس واقعی روبالشتی فراری را در تصویر بالا مشاهده می کنید. در رابطه با طرح روبالشی و روکش کوسن، اشاره به این نکته ضروری است که این تکه ها می توانند از قسمت های مختلف پارچه تهیه شوند. در واقع روبالشی و روکوسنی از نقاط تصادفی پارچه تهیه می شوند و ممکن است از هر قسمتی از پارچه تهیه شوند.

ویترینی شو نیز که امکان خرید اینترنتی سرویس روتختی فراری را از مدت ها پیش آغاز کرده بود با ارائه این مدل جدید و با خدماتی همچون قیمت مناسب، ارسال سریع، بسته بندی مناسب، کیفیت مطلوب، همچنین خدمات پس از فروش موجبات رضایت شما را فراهم خواهد کرد.

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
خانواده رنگقرمز
تناسب سنکودک
تناسب جنسیتپسرانه
ویژگی بارزماشینی

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

 
نظرات شما(0)
2016-12-07

title

مدل قشنگیه . من خریدم و راضی ام

2016-07-01

فراری 2

من که خیلی پسندیدمش.مخ پسرمو نمیتونم بزنم.با رنگش مشکل داره.

نظر شما چیه؟ بنویسید

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو