روتختی فراری Ferrari 1

169,000 تومان


* 4 تکه مشتمل بر:

  - لحاف پر شده و وسط دوزی شده (5 ± 230*160)

  - ملحفه کشدار (عرض تشک 90 یا 120)

  - روبالشی (50*70)

  - روکوسنی (40*40)

* پارچه کتان نخ و پنبه، نرم و با کیفیت

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ

لــوازم جــانبی پیشنهادی

طرح و رنگ روتختی فراری:

روتختی فراری از جمله سرویس های خواب مورد علاقه ی پسران پر شور و هیجان است. این سرویس روتختی دارای طرح و رنگ قرمز رنگ با طراحی تصاویر کوچک فراری بر روی زمینه ی آن می باشد. تکه های سرویس 4 تکه شامل یک لحاف، یک کاور تشک، یک روبالشی و یک روکوسنی می باشد که همگی در اندازه ی استاندارد تخت های یک نفره تهیه شده اند.

طرح جدیدتر روتختی فراری را کجا ببینم؟

طرح جدید تر روتختی فراری که به تازگی به مجموعه ی محصولات موجود در ویترینی شو افزوده شده است دارای طرح و رنگی جذاب می باشد. برای مشاهده ی طرح جدید تر این روتختی پسرانه، روی روتختی فراری جدید کلیک کنید.

ابعاد تکه های روتختی فراری:

لحاف فراری دارای ابعاد استاندارد تخت های یک نفره (تخت نوجوان) است. اندازه ی این لحاف معادل 230*160 سانتیمتر است. کاور تشک نیز متناسب با عرض تشک های 90 سانتیمتر تهیه شده است. روبالشی و روکوسنی نیز به ترتیب دارای ابعاد 50*70 و 40*40 سانتیمتر هستند.

در صورتی که عرض تشک شما 120 سانتیمتر باشد، می توانید در اولین مرحله از خرید خود این گزینه را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه قیمت سرویس شما نسبت به سرویس 90 (عرض تشک 90) افزایش می یابد. این افزایش قیمت به دلیل استفاده از میزان پارچه (حدود 2 متر مربع) و الیاف بیشتر می باشد. در این حالت لحافی که برای شما ارسال می شود دارای ابعاد 240*170 سانتیمتر خواهد بود.