روتختی ترک دو نفره مدل Every day

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتین پنبه.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثابت ماندن رنگ.

جزییات بیشتر

249,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

روتختی های جدید ترک در ویترینی شو:

روتختی های جدید ترک مدل سال

انتخاب روتختی های جدید و زیبا از مهمترین عوامل تاثیر گذار در زیبایی اتاق خواب است. شما را به مشاهده همه تصاویر سرویس روتختی Every Day و مطالعه اطلاعات این روتختی جدید دعوت می کنیم.

طرح و رنگ سرویس روتختی:

طرح های جدید روتختی ترک

روتختی جدید طرح Every Day طرحی زیبا و چشم نواز است. رنگ زمینه این روتختی گلبهی روشن است. بر روی زمینه، گل هایی با شکل گل یخ در اندازه های متفاوت و با تناژهای مختلف رنگ سفید پراکنده شده است. رویه ی دوم این سرویس روتختی به صورت راه راهی است.

این روتختی مشتمل بر چه تکه هایی است؟

تکه های سرویس روتختی Every Day

سرویس جدید روتختی Every Day شامل 6 تکه است. این تکه ها عبارت از یک لحاف، یک کاور تشک (ملحفه کشدار خوشخواب)، دو عدد روبالشی و دو عدد روکش کوسن است. لحاف در ابعاد 230*210 سانتیمتر تهیه شده است. ملحفه ای که درون سرویس قرار می گیرد مناسب با عرض تخت شما می باشد و می تواند برای تشک با عرض 160 یا عرض 180 مورد استفاده قرار گیرد. روبالشی ها و روکوسنی ها نیز مطابق با ابعاد استاندارد بالش و کوسن تهیه شده اند.

لحاف دورو به چه معناست؟

دو رو بودن لحاف های سال جدید

در روتختی های جدید همواره از دو رو بودن لحاف به عنوان یک مزیت یاد شده است. در این سرویس روتختی، یک روی لحاف به صورت زمینه ی گلبهی رنگ با پراکندگی گل های سفید در آن می باشد. روی دیگر این لحاف بصورت راه راهی است. شما می توانید از این مزیت در ایجاد تنوع در چیدمان اتاق خوابتان استفاده کنید و از هر دو روی لحاف در آرایش سرویس خوابتان بهره ببرید.

کیفیت دوخت لحاف Every Day:

دوخت لحاف و روتختی جدید

عملیات دوخت لحاف روتختی Every Day بوسیله ی دستگاه های دوخت صنعتی انجام می شود. در این عملیات کاور لحافی که با الیاف پلی استر مرغوب پر شده است بر روی پنل دوخت قرار می گیرد. با تعیین الگوی دوخت مناسب توسط اپراتور دستگاه، دوخت هایی به شکل لوزی و بعضا" منحنی بر روی لحاف ایجاد می شود.

ایجاد این دوخت های میانی باعث جلوگیری از لغزش و حرکت نامناسب الیاف در طول و عرض لحاف می شود. این امر موجب فراهم آمدن امکان شستشوی لحاف می شود و شما می توانید با خیال راحت و به دور از نگرانی از تغییر فرم لحاف، سرویس روتختی خود را به طور کامل شستشو دهید.

روبالشی و روکوسنی در روتختی Every Day:

روبالشی حاشیه دار تازه

روبالشی ها در سرویس روتختی های جدید Every Day بصورت حاشیه دار تهیه شده اند. این موضوع باعث زیبایی جلوه ی بالش های شما می شود. ابعاد این روبالشی ها مطابق ابعاد بالش های استاندارد و معادل 50*70 سانتیمتر است. محل ورود بالش به درون روبالشی ها نیز بصورت پاکتی می باشد و به دلیل استفاده از مقدار بیشتر پارچه در قسمت زیرین این محل پاکتی شکل، بالش شما بصورت کامل و زیبا پوشش داده می شود.

آخرین طرح رو کوسنی های جدید

روکوسنی ها نیز مطابق ابعاد استاندارد تهیه می شود. ابعاد این تکه ها معادل 40*40 سانتیمتر است. دهانه ی ورودی این روکوسنی ها، مثل دهانه ی روبالشی ها، بصورت پاکتی تعبیه شده است. طرح روکوسنی نیز بصورت ست شده با طرح روبالشی می باشد. در صورت تمایل نسبت به سفارش طرحی اختصاصی برای سرویس خواب خود، می توانید در سبد خرید خود این موضوع را قید نمایید تا هر یک از تکه های سرویس شما مطابق با سلیقه ی دلخواه شما ارسال شود.

نوشتن دیدگاه

روتختی ترک دو نفره مدل Every day

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتین پنبه.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثابت ماندن رنگ.

نوشتن دیدگاه

 
دیدگاه‌ها(1)
2016-06-13

آخه چراااااا

آخه چرا این مدل ناموجود شده؟ دیگه نمیارید ازش؟ من از این مدل میخواااااااام

  • آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • (0) (0)

دیدگاه خود را بنویسید

لوازم جانبی

30 محصول مشابه یافت شد

محصولات بازدیدشده

منو