روتختی دو نفره طرح اریکا

219,000 تومان

تمام شد


* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معرفی روتختی دو نفره اریکا

روتختی دو نفره طرح اریکا هم در دسته ی روتختی های گل دار و هم در دسته ی روتختی های قلب دار قرار می گیرد. رنگ غالب زمینه ی این سرویس بنفش می باشد. سرویس دو نفره ی این روتختی شامل شش تکه است. یک لحاف دو رو، یک کاور تشک، دو عدد روبالشتی و دو عدد روکش کوسن، محتویات این سرویس می باشند. لحاف بوسیله ی دستگاه دوخت صنعتی تهیه شده است و میانه های آن دارای وسط دوزی هایی به شکل لوزی و بعضا" منحنی می باشد. کاور تشک نیز بصورت کشدار بوده و متناسب با اندازه های تشک های با عرض 160 و یا 180 سانتیمتر ارسال می شود. این شما هستید که در اولین مرحله از ثبت سفارش خود تعیین می کنید که عرض تشک سرویس شما معادل کدام یک از گزینه ای بالا می باشد. روبالشی بصورت حاشیه دار تهیه می شود. روکش کوسن نیز در اندازه ی کوسن های استاندارد ارسال می شود.

معماری پارچه

در طرح زیبای اریکا، تماما" از تناژهای مختلف رنگ بنفش استفاده شده است. در حاشیه پایین و بالا، گل های رز به رنگ بنفش و به صورت فشرده قرار گرفته است و در بالای آنها رزهای کوچکتری با قرارگیری در کنار هم قلب های زیبایی را تشکیل داده است که با اندکی فاصله از هم قرار گرفته اند. در قسمت پایین سمت راست قلبها، دو شاخه گل رز با برگ های سبز نیز قرار گرفته اند که حس تازگی و طراوت را به مخاطب القاء می کنند. در وسط روتختی، گل های سوسنی کمرنگ بر زمینه ی سفید به همراه طراحی قلب و شکوفه های ریز بر روی آن موجب زیبایی بیشتر طرح شده است.

دکوراتیو

در طراحی اتاق خواب با طرح اریکا توصیه می شود کاغذ دیواری و آباژور خود را به رنگ طلایی مات در نظر بگیرید. سرویس تخت خواب را به رنگ سفید یا قهوه ای انتخاب کنید. در این قسمت می توانید سلیقه ای عمل کنید. کفپوش ها را از سرامیک سفید یا لینولئوم به رنگ کرمی روشن استفاده کنید. همچنین کاناپه ای به رنگ بنفش در گوشه ای از اتاق نیز می تواند زیبنده ی اتاق خواب شما باشد.

مخاطب خاص

طرح اریکا به دلیل جذابیت و زیبایی بالا و استفاده از رنگ های جذاب و وجود ترکیبی از طرح های گل و قلب می تواند مخاطبین زیادی را در بین جوانان و طبیعت دوستان داشته باشد. همچنین افراد حساس و درون گرا این طرح را می پسندند.