روتختی دو نفره طرح اریکا

روتختی دونفره

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

259,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

معرفی روتختی دو نفره اریکا

روتختی دو نفره طرح اریکا هم در دسته ی روتختی های گل دار و هم در دسته ی روتختی های قلب دار قرار می گیرد. رنگ غالب زمینه ی این سرویس بنفش می باشد. سرویس دو نفره ی این روتختی شامل شش تکه است. یک لحاف دو رو، یک کاور تشک، دو عدد روبالشتی و دو عدد روکش کوسن، محتویات این سرویس می باشند. لحاف بوسیله ی دستگاه دوخت صنعتی تهیه شده است و میانه های آن دارای وسط دوزی هایی به شکل لوزی و بعضا" منحنی می باشد. کاور تشک نیز بصورت کشدار بوده و متناسب با اندازه های تشک های با عرض 160 و یا 180 سانتیمتر ارسال می شود. این شما هستید که در اولین مرحله از ثبت سفارش خود تعیین می کنید که عرض تشک سرویس شما معادل کدام یک از گزینه ای بالا می باشد. روبالشی بصورت حاشیه دار تهیه می شود. روکش کوسن نیز در اندازه ی کوسن های استاندارد ارسال می شود.

معماری پارچه

در طرح زیبای اریکا، تماما" از تناژهای مختلف رنگ بنفش استفاده شده است. در حاشیه پایین و بالا، گل های رز به رنگ بنفش و به صورت فشرده قرار گرفته است و در بالای آنها رزهای کوچکتری با قرارگیری در کنار هم قلب های زیبایی را تشکیل داده است که با اندکی فاصله از هم قرار گرفته اند. در قسمت پایین سمت راست قلبها، دو شاخه گل رز با برگ های سبز نیز قرار گرفته اند که حس تازگی و طراوت را به مخاطب القاء می کنند. در وسط روتختی، گل های سوسنی کمرنگ بر زمینه ی سفید به همراه طراحی قلب و شکوفه های ریز بر روی آن موجب زیبایی بیشتر طرح شده است.

دکوراتیو

در طراحی اتاق خواب با طرح اریکا توصیه می شود کاغذ دیواری و آباژور خود را به رنگ طلایی مات در نظر بگیرید. سرویس تخت خواب را به رنگ سفید یا قهوه ای انتخاب کنید. در این قسمت می توانید سلیقه ای عمل کنید. کفپوش ها را از سرامیک سفید یا لینولئوم به رنگ کرمی روشن استفاده کنید. همچنین کاناپه ای به رنگ بنفش در گوشه ای از اتاق نیز می تواند زیبنده ی اتاق خواب شما باشد.

مخاطب خاص

طرح اریکا به دلیل جذابیت و زیبایی بالا و استفاده از رنگ های جذاب و وجود ترکیبی از طرح های گل و قلب می تواند مخاطبین زیادی را در بین جوانان و طبیعت دوستان داشته باشد. همچنین افراد حساس و درون گرا این طرح را می پسندند.

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
خانواده رنگبنفش , یاسی
طرح زمینهگل دار , قلب دار
تناسب سنجوان

نوشتن دیدگاه

روتختی دو نفره طرح اریکا

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

نوشتن دیدگاه

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو