ست روتختی مدل اریکا

220,000 تومان

تمام شد

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معماری پارچه

در طرح زیبای اریکا، تماما" از تناژهای مختلف رنگ بنفش استفاده شده است. در حاشیه پایین و بالا، گل های رز به رنگ بنفش و به صورت فشرده قرار گرفته است و در بالای آنها رزهای کوچکتری با قرارگیری در کنار هم قلب های زیبایی را تشکیل داده است که با اندکی فاصله از هم قرار گرفته اند. در قسمت پایین سمت راست قلبها، دو شاخه گل رز با برگ های سبز نیز قرار گرفته اند که حس تازگی و طراوت را به مخاطب القاء می کنند. در وسط روتختی، گل های سوسنی کمرنگ بر زمینه ی سفید به همراه طراحی قلب و شکوفه های ریز بر روی آن موجب زیبایی بیشتر طرح شده است.

دکوراتیو

در طراحی اتاق خواب با طرح اریکا توصیه می شود کاغذ دیواری و آباژور خود را به رنگ طلایی مات در نظر بگیرید. سرویس تخت خواب را به رنگ سفید یا قهوه ای انتخاب کنید. در این قسمت می توانید سلیقه ای عمل کنید. کفپوش ها را از سرامیک سفید یا لینولئوم به رنگ کرمی روشن استفاده کنید. همچنین کاناپه ای به رنگ بنفش در گوشه ای از اتاق نیز می تواند زیبنده ی اتاق خواب شما باشد.

مخاطب خاص

طرح اریکا به دلیل جذابیت و زیبایی بالا و استفاده از رنگ های جذاب و وجود ترکیبی از طرح های گل و قلب می تواند مخاطبین زیادی را در بین جوانان و طبیعت دوستان داشته باشد. همچنین افراد حساس و درون گرا این طرح را می پسندند.