ست لحاف و روتختی یکنفره مدل اریکا

165,000 تومان

* 4 تکه شامل:

  - لحاف پر شده و وسط دوزی شده (5 ± 230*160)

  - ملحفه کشدار (عرض تشک 90 یا 120)

  - یک روبالشی (50*70)

  - یک روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان نخ و پنبه، نرم و با کیفیت

* دارای راهنمای شستشو جهت ثابت ماندن رنگ

لــوازم جــانبی پیشنهادی

مشاهده همه مدل های روتختی ارزان (325 طرح):

برای مشاهده ی همه ی مدل های روتختی در دسته قیمت مناسب روی عنوان "همه مدل های روتختی (325 طرح)" کلیک کنید تا وارد شاخه ی اصلی این محصولات شوید.

روتختی اریکا، مناسب برای جوانان و میانسالها:

روتختی اریکا یکی دیگر از ست های زیبا و جوان پسند در ویترینی شو است. اریکا می تواند یک روتختی ارزان قیمت و مناسب برای جوانان و میانسال ها باشد.

وجود گل های بنفش با سایزهای درشت در قسمت های پائینی لحاف و طراحی گل های ریز تر در قسمت های میانی لحاف، این سرویس روتختی را به طرحی زیبا و دل پسند تبدیل ساخته است. استفاده از تناژهای کمرنگ تر از رنگ بنفش در قسمت های میانی و بالایی لحاف باعث ایجاد تعادل رنگی در این زمینه شده است. در واقع بنفش جاذب نور است و اگر در کنار آن رنگ های روشن و براق استفاده نشود، ممکن است فضای اتاق خواب را تاریک جلوه دهد.

ست کردن دکوراسیون با روتختی بنفش:

علاوه بر طراحی هوشمندانه ی این ترکیب رنگی برای روتختی، شما نیز می توانید با استفاده از لوازم روشن تر در اتاق خوابتان، این تعادل رنگی را بهبود ببخشید. به عنوان مثال اگر تمایل دارید فضای اتاقتان روشن باشد می توانید از لوازم براق تر بیشتری در اتاقتان استفاده کنید.

بنفش، رنگ عشق پنهان:

بنفش رنگ و لعابی از عاشقانه های با قدمت دارد. نه به اندازه ی قرمز شور و هیجان دارد و نه به اندازه ی صورتی تازگی عشق در آن نهفته است. بلکه رنگی با عشق متعادل و ملایم است. این طرح می تواند مورد پسند زوج های جوان و بعضا" میانسال ها قرار بگیرد.

سایر طرح و رنگ های روتختی های ویترینی شو را در اینجا ببینید.