روتختی دو نفره طرح دیبا

روتختی دونفره

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

259,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

معرفی روتختی دیبا

روتختی دو نفره طرح دیبا از دسته روتختی های گل دار و مورد پسند افرادی با روحیات لطیف و حساس می باشد. سفید، مشکی و قرمز بارزترین رنگ های موجود در زمینه ی این طرح هستند. در صورت خرید اینترنتی روتختی دو نفره دیبا، بسته ی ارسالی به شما حاوی شش تکه خواهد بود. یک لحاف دو رو با ابعاد 210*240 سانتیمتر، یک کاور تشک مناسب برای تشک های دو نفره، دو روبالشتی و دو روکوسنی محتویات بسته ی ارسالی به شما می باشد. لازم به ذکر است که در اولین مرحله از ثبت خرید خود، تعیین می کنید که عرض تشک شما کدام یک از اندازه های 160 و یا 180 سانتیمتر می باشد، تا کاور تشک مناسب برای سرویس خواب شما را ارسال کنیم.

معماری پارچه

طرح دیبا با زمینه مشکی سفید که رنگ های خنثی محسوب می شوند و گل های رز قرمز که در اندازه های مختلف به شدت برروی رنگ های خنثی خودنمایی می کنند و طرح های اسلیمی برروی آن نیز از زیبایی خود برخوردار است. همچنین تعدادی رز به رنگ بنفش سوسنی در بین آنها وجود دارد.

دکوراتیو

دکوراسیون این اتاق می تواند مشکی سفید طراحی شود. کفپوش و سرویس تخت خواب مشکی می تواند جلوه و زیبایی چشمگیری داشته باشد. یک آباژور سرخ رنگ در کنار تخت خواب نیز می تواند فضایی رمانتیک را ایجاد کند. برای کاغذ دیواری می توانید از رنگ سفید با طرح های ریز سبز کمرنگ استفاده کنید. قالیچه نیز می تواند سرخ رنگ و پرده اتاق خواب هم سفید رنگ انتخاب شود.

مخاطب خاص

این نوع روتختی و فضای پیشنهاد شده برای آن به دلیل استفاده از دو رنگ خنثی مشکی و سفید و رنگ گرم قرمز در وسط آن می تواند فضایی شاعرانه را برای شما رقم بزند، لذا افرادی که روحیاتی لطیف و پراحساس دارند مجذوب این طرح خواهند شد. و برای سنین جوان و میانسال پیشنهاد می شود.

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
خانواده رنگقرمز
ترکیب رنگگرم
طرح زمینهگل دار
تناسب سنمیانسال

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو