روتختی دو نفره طرح داوودی

219,000 تومان


* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معرفی اجمالی روتختی داوودی

روتختی داوودی با رنگ زمینه ی سبز یشمی و پراکنده شدن گل های داوودی در این زمینه، نظر مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده است. خاص بودن این سرویس روتختی باعث می شود که عموم جوانان مجذوب این طرح شوند.

سرویس روتختی داوودی در یک بسته بندی محتوی شش تکه برایتان ارسال می شود. این تکه ها شامل لحاف دورو، ملحفه ی کشدار تشک، دو عدد روبالشی و دو عدد روکش کوسن می باشد. کلیه تکه ها در ابعاد استاندارد تخت های دو نفره تهیه شده اند و از نظر کیفیت دوخت در سطح بالایی قرار دارند.

معماری پارچه

در طرح داوودی در حاشیه پایین روتختی گلهای داوودی به رنگ های زرد و قرمز در اندازه های بزرگ بر روی زمینه سبز یشمی قرار گرفته است. در اطراف گل ها و در زمینه ی روتختی طرح های اسلیمی در اندازه های بزرگ و با دورگیری های زرد رنگ نیز قرار گرفته است. می توان تاثیر زیبای رنگ های زرد و قرمز بر نوک مدادی را در این طرح از پارچه مشاهده کرد و نیز خاص بودن این رنگ ها در کنار هم به زیباتر شدن آن کمک کرده است.

دکوراتیو

در طراحی دکوراسیون این اتاق می توان از پارکت های شکلاتی رنگ استفاده کرد. برای رنگ پرده و قالیچه رنگ سبز آبی نیز توصیه می شود. همچنین می توانید از یک گلدان همراه با گل های طبیعی در کنار اتاق یا کنار تخت خواب استفاده کنید. کاغذ دیواری نخودی یا زرد رنگ انتخاب مناسبی برای این اتاق خواب می باشد.

مخاطب خاص

طرح داوودی به دلیل استفاده از رنگ های خاص و جذاب مخاطبین جوان بسیاری را به سمت خود جذب کرده است. همچنین علاوه بر جذابیت رنگی، یک رنگ و طرح سنگین و مناسب افراد میانسال نیز محسوب می شود. نیز افراد طبیعت گرا و درون گرا از مخاطبین ویژه این طرح هستند.