روتختی دو نفره طرح دنیرا

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

239,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

کیفیت دوخت روتختی

لحاف روتختی دنیرا بوسیله الیاف یکپارچه ی لایه ای پر شده است و میانه های آن دارای دوخت هایی به شکل لوزی و منحنی می باشد. این دوخت های میانی بوسیله ی دستگاه های دوخت صنعتی ایجاد شده اند. اعمال این دوخت ها در میانه های لحاف، باعث سفت و بند شدن الیاف و پارچه ی لحاف می شود و این امکان را بوجود می آورد که کلیه تکه های روتختی، از جمله خود لحاف را به راحتی شستشو داد. در واقع دوخت های یکنواخت و منظم لحاف باعث جلوگیری از لغزش الیاف درون لحاف می شود و موجب حفظ شکل ظاهری لحاف می شود.

معماری پارچه

در طرح دنیرا از رنگ کرمی در حاشیه های بالا و پایین استفاده شده است که بر روی آن طرح های زیبایی به شکل ترنج های برف گونه به رنگ قهوه ای قرار گرفته و در میانه ی آنها گل های هشت­پر سفید نیز قرار دارد. پس از قسمت کرمی راه هایی مشکی، سفید و قهوه ای قرار دارد که در نوار پنجم که کمی پهن تر است، گل های زیبای هشت­پر به رنگ سبز آبی وجود دارند و پس از آن نیز نوارهایی به رنگ سفید- قهوه ای قرار گرفته است. پس از آن فضای بزرگی با زمینه ی قهوه ای همراه با طرح زیبای سفید، سبز آبی و نسکافه ای قرار دارد. در بالای آن نواری افقی به رنگ کرمی با ستاره های قهوه ای سوخته نیز وجود دارد. پس از آن هم نواری به رنگ شیری همراه با ستاره های کوچک کرمی قرار دارد. طرح دنیرا به دلیل تنوع طرح و رنگ همچنین مرتبط بودن آنها با یکدیگر طرحی زیبا محسوب می شود.

دکوراتیو

در طراحی دکوراسیون و ترکیب رنگ های اتاق خوابی با وجود روتختی طرح دنیرا می بایست دقت لازم را داشته باشید. در ابتدا توصیه می شود دیوارها را با کاغذ دیواری به رنگ نسکافه ای همراه با نقوش ریز بپوشانید و برای کفپوش رنگ شکلاتی را انتخاب کنید. قالیچه ای به رنگ نسکافه ای نیز می تواند مناسب با این فضای زیبا باشد. همچنین آباژوری شیری رنگ نیز می تواند زیبا باشد. برای زیباتر ساختن بیشتر اتاق می توانید از کاناپه ای سبز آبی در گوشه ای از اتاق استفاده کنید.

مخاطب خاص

روتختی دنیرا متناسب با افراد هنرمند و کسانی که سررشته ای در رنگ شناسی و زیبایی شناسی دارند طراحی شده است چرا که مجذوب ترکیب طرح و رنگ زیبای این طرح می شوند. همچنین این روتختی در عین استفاده از نقوش سنتی جلوه ای بسیار خاص و زیبا دارد. کسانی که این طرح را مورد پسند قرار می دهند هر چند هنرمند نباشند اما از هنری ذاتی در وجود خود بهره مند هستند و مشخصا" از سلایق بالایی برخوردارند.

تصویر از روی لحاف - روتختی دو نفره طرح دنیرا

تصویر از پشت لحاف - روتختی دو نفره طرح دنیرا

دوخت حاشیه لحاف - روتختی دو نفره طرح دنیرا

تکه ها - روتختی دو نفره طرح دنیرا

دوخت وسط لحاف - روتختی دو نفره طرح دنیرا

تصویر از جلو - روتختی دو نفره طرح دنیرا

روبالشی و روکوسنی - روتختی دو نفره طرح دنیرا

تصویر از گوشه - روتختی دو نفره طرح دنیرا

تصویر از روبرو - روتختی دو نفره طرح دنیرا

روی لحاف - روتختی دو نفره طرح دنیرا

نوشتن دیدگاه

روتختی دو نفره طرح دنیرا

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

نوشتن دیدگاه

لوازم جانبی

30 محصول مشابه یافت شد

محصولات بازدیدشده

محصولات بازدیدشده

منو