سیاست های حفظ حریم خصوصی

ویترینی شو به منظور تکریم کاربران و پیشگیری از هر گونه نقص در ارسال و دریافت کالا، از کاربران خود در خواست می کند که اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز را در سایت ثبت نمایند و این اطمینان را به کلیه کاربران می دهد که کلیه اطلاعات ثبت شده در این سایت، نزد ویترینی شو محفوظ می ماند. همچنین ایجاد حساب کاربری در ویترینی شو، به منزله پذیرش دریافت ایمیل های خبری و اطلاع از سایر خدمات ویترینی شو می باشد که در صورت عدم تمایل کاربران امکان لغو ارسال ایمیل وجود دارد. شماره تلفن اعضاء نیز تنها برای ارسال پیام جهت آگاهی مشتریان از روند ارسال کالا استفاده می شود.

ویترینی شو ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، ویترینی شو میتواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. ویترینی شو هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

ویترینی شو همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی ویترینی شو و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های ویترینی شو ندارید٬ می توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

ویترینی شو برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

تلفن تماس:

55875467  – 021 (پاسخگویی روزهای کاری 10 الی 19 )

آدرس:               

استان تهران - شهر تهران – انتهای بزرگراه نواب – بزرگراه شهید چراغی – خیابان گل آذین – مجتمع جوانه – طبقه دوم – شماره 53


منو