مشتریان تهران

برای مشتریانی که از شهر تهران ثبت سفارش می نمایند، به صورت پیش فرض حامل پیک موتوری برای ارسال کالا انتخاب شده است. ارسال سفارش برای این دسته از عزیزان در طول 1 یا 2 روز کاری انجام می شود. قبل از هر گونه عملیات ارسال، تیم ارسال ویترینی شو با محل مقصد تماس داشته و هماهنگی لازم را ایجاد خواهند کرد. پرداخت هزینه ی سفارش در تهران می تواند به صورت آنلاین و یا پرداخت حضوری در محل تحویل کالا صورت پذیرد.

مشتریان شهرستان

مشتریانی که از شهرستان ها ثبت سفارش می کنند می توانند یکی از حامل های "پست پیشتاز" و یا "تیپاکس" را انتخاب نمایند. ارسال آن دسته از کالاهایی که در سبد خریدی با ارزش بیش از 250 هزار تومان می باشد برای این دسته از مشتریان رایگان است.

لازم به ذکر است که در صورت انتخاب پست پیشتاز و یا تیپاکس به عنوان حامل کالا برای مشتریان شهرستان، تنها امکان انتخاب پرداخت آنلاین فعال می باشد و پرداخت درب منزل تنها برای مشتریان تهران امکانپذیر است.

پس از ثبت سفارش، عملیات پردازش سفارش شما توسط تیم فروش ویترینی شو آغاز می شود و در سریعترین زمان ممکن می توانید کالا را درب منزل خود دریافت کنید.

برای آگاهی از وضعیت سفارش خود می توانید از طریق کد رهگیری که در آخرین مرحله از ثبت سفارش خود دریافت کرده اید اقدام نمایید و پس از تماس با خدمات مشتریان ویترینی شو با شماره تماس 55450198-021 و یا آدرس پست الکترونیک support[at]vitrinisho[dot]com از وضعیت سفارش خود مطلع شوید.

انتخاب "پست پیشتاز"

در صورت انتخاب پست پیشتاز به عنوان حامل کالای شما، بسته به موقعیت جغرافیایی شهرستان شما و فاصله آن با تهران زمان ارسال کالا کمتر از حدود 4 الی 6 روز به طول می انجامد. در برخی از دسته های کالایی ممکن است این زمان به 2 روز کاهش یابد. اما همواره قبل از ارسال کالا به درب منزل شما، حتما" همکاران ویترینی شو در واحد ارسال با شما تماس می گیرند.

برای پیگیری وضعیت مرسوله ی خود علاوه بر روش تماس با تیم فروش ویترینی شو، در صورت گذشت یک روز کاری از تاریخ ثبت سفارش خود، می توانید از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر از وضعیت کالای خود مطلع شوید.

http://itemtracking.post.ir

انتخاب "تیپاکس"

در صورت انتخاب "تیپاکس" به عنوان حامل سفارش شما، اطلاع از وجود و یا عدم وجود دفتر نمایندگی تیپاکس در شهرستان شما لازم است. در صورت قرار گرفتن آدرس مشتری در محدوده بافت شهری از شهرستان های دارای دفاتر تیپاکس، مرسوله در محل درب منزل به مشتری تحویل داده می شود و تیپاکس بابت رساندن کالا به درب منزل، هیچ گونه هزینه اضافی دریافت نمی کند.

در صورت قرار گرفتن آدرس مشتری در خارج از بافت شهریِ شهرهایی که دارای دفتر نمایندگی تیپاکس است، مشتری می تواند برای دریافت سفارش به صورت حضوری به دفتر تیپاکس مربوطه مراجعه نماید و یا بصورت توافقی با نماینده تیپاکس شهر خود، کالا را در محل درب منزل دریافت نماید.

زمان ارسال کالا از طریق تیپاکس بسته به موقعیت جغرافیایی شهر مقصد و فاصله از تهران متغیر است. برای شهرهای نزدیک این زمان کمتر از 4 روز کاری است که بسته به عوامل دیگر ممکن است تا 1 روز کاری کاهش یابد. برای شهرهای دور این زمان کمتر از 6 روز کاری است که می تواند تا 4 روز نیز کاهش یابد.

در حال حاضر، شهرهای زیر دارای دفتر تیپاکس هستند که در دو گروه شهرهای نزدیک و دور دسته بندی شده اند:

شهرهای نزدیک:

ابهر و خرمدره، آستارا، آمل، اراک، اردبیل، ارومیه، اسدآباد، اصفهان، انزلی، اهواز، بابل، بابلسر، بروجرد، بروجن، بناب، بهشهر، تاکستان، تالش، تبریز، تنکابن، چالوس، چابهار، خرم آباد، خمینی شهر، دامغان، دورود، دزفول، رامسر، رشت، رفسنجان، رودسر، زرین شهر، زرند، زنجان، ساری، ساوه، سبزوار، سمنان، سنندج، شاهرود، شاهین شهر، شوشتر، شهرضا، شهرصنعتی البرز، شیراز، صومعه سرا و فومن، عسلویه، علی آباد، قائمشهر، قروه، قزوین، قشم، قم، کاشان، کرج، کرمان، کرمانشاه، کیش، گرگان، گنبد، لاهیجان، لنگرود، مراغه، مرودشت، مشهد، ماهشهر، ملایر، مهاباد، میاندوآب، میانه، میبد، نجف آباد، نکا، نهاوند، نیشابور، ورامین، همدان، یزد.

شهرهای دور:

آبادان، اسلام آباد غرب، ایلام، بجنورد، برازجان، بندرعباس، بوشهر، بهبهان، بیرجند، بوکان، تربت حیدریه، جهرم، جیرفت، خوی، زاهدان، سیرجان، شیروان، فسا، قوچان، گچساران، کازرون، مرند، لار، یاسوج.

اگر در مراحل ثبت سفارش خود نیاز به راهنمائی و آموزش دارید می توانید به صفحه "راهنمای ثبت سفارش" مراجعه کنید.

منو