ست روتختی مدل شاخه کلاسیک

230,000 تومان

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معماری پارچه

در این روتختی از رنگ های خنثی استفاده شده است که البته استفاده ی بجا از این رنگ ها باعث عمق بخشی طرح می شود. در طرح شاخه از رنگ مشکی برای زمینه و از رنگ قرمز و سفید برای طرح آن در وسط روتختی استفاده شده است. در علم روانشناسی رنگ ها، رنگ های خنثی رنگ های مدرن و زیبا شناخته شده اند. این طرح به دلیل سادگی برای تمامی سنین پیشنهاد می شود.

دکوراتیو

برای طرح شاخه، اتاق خلوت همراه با پارکت شکلاتی پیشنهاد می شود. می توان از پرده قرمز رنگ و یا از پرده کرکره ای ریز شکلاتی استفاده کرد. همچنین قفسه ای کوچک کتاب در گوشه ای از اتاق خواب به خاص تر و زیباتر شدن اتاق کمک ویژه ای می کند. آباژور قرمز رنگ هم در کنار تخت نیز نقش به سزایی دارد.

مخاطب خاص

این طرح برای افراد طبیعت گرا و برون گرا به شدت پیشنهاد می شود. سادگی طرح بر جذب مخاطبان همه سنین تاثیر بسزایی دارد. همچنین افراد با روحیات حساس و ساده می توانند این طرح را انتخاب کنند.

درود بر شما.دقیقا دنبال یه همچین چیزی بودم.وقتی تو ویترینی شو جونم دیدمش سفارشش دادم.وحالا ازتون ممنونم برای کیفیت بی نظیر طرح مورد علاقه م.

من این طرح رو خریداری کردم. الانم نزدیک یکسال استفاده میکنم ازش.چند بار هم شستمش ولی رنگش ثابته. ممنون از محصولات خوبتون