ست کاور لحاف ترک دونفره 4 تکه طرح CARMINE V1 برند Majoli

280,000 تومان

تمام شد


لــوازم جــانبی پیشنهادی

تصور اینکه در یک صبح دل انگیز بهاری از خواب بیدار بشید و از میان پرده های اتاق خوابتون نور آفتاب ملایمی خودش رو به درون اتاق خواب شما دعوت کرده باشد، می تواند خیلی لذت بخش باشد. مخصوصا اگر خواب خوب و راحتی را همراه یک روتختی زیبای بنفش رنگ داشته باشید. روتختی زیبایی که رنگ بنفش خالص حسابی چشم نوازش کرده بطوری که هر بیننده ای را مجذوب خودش می کند و تحسین همگان را بر می انگیزد. بله، ست لحاف کارمینه (CARMINE) همون چیزی است که شادابی چنین صبحی را برای شما به ارمغان می آورد. طرح های اسلیمی فوق العاده ای که حاشیه های روتختی را در بر گرفته اند به همراه شاخه های گل های صورتی رنگ در مرکز آن حسابی این روتختی زیبا را مزین کرده اند. قطعا روزی که این چنین آغاز شود سرشار از انرژی و فعالیت خواهد بود.
ست کاور لحاف کارمینه (CARMINE) که از سری سرویس خواب های برند مطرح Majoli است، روتختی دونفره ای است که 4 تکه دارد. یک عدد کاور لحاف، ملحفه خوشخواب مناسب برای تخت های کوئین (Queen) و کینگ (King) و همچنین دو عدد روبالشی با ابعاد پنجاه در هفتاد سانتی متر اجزاء تشکیل دهنده این سرویس خواب می باشند. این روتختی بنفش زیبا و جذاب از پارچه کتان رنفورس (Ranforce) که از جمله بهترین پارچه ها جهت تولید کالای خواب می باشد ساخته شده است و می تواند خواب خوبی را برای شما تضمین کند. از لحاظ شستشو می تواند خالتان راحت باشد که این روتختی حتی پس از گذشت چندین سال هم زیبایی خودش را برای شما حفظ خواهد کرد. قیمت روتختی دونفره کارمینه در میان روتختی های ترکیه ای بگونه ایست که از جمله روتختی های با قیمت مناسب محسوب می شود و باعث شده تا فروش خوبی را به خود ببیند.
فروشگاه اینترنتی ویترینی شو به عنوان اولین مرکز تخصصی آنلاین کالای خواب فروش اینترنتی انواع مدل های روتختی برند Majoli را آغاز کرده است و شما با خرید این روتختی زیبا با برند مطرح روتختی Majoli ترکیه آشنا خواهید شد و مطمئناً با تجربه خوبی که خواهید داشت از مشتریان دائمی این برند مطرح  روتختی ترک خواهید شد.

ویترینی شوووو
خییییییلی بدیییییی
گذاشتی من خرید کردم بعدا این طرح رو موجود کردی؟
من گرون خریدم از بازار
خیییییییلی بدیییییییییی