برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

سرویس خواب چیست؟ راهنمای جامع + قیمت

توسط
دوست داشتن0

سرویس خواب چیست؟ چه سرویس خوابی خرید کنیم؟ بهترین مدل‌های سرویس خواب کدامند؟ سرویس خواب چه رنگی خرید کنیم؟ همه این‌ها سوالاتی هستند که قرار است به آنها پاسخ دهیم تا شما را در خرید سرویس خواب مناسب، یاری کنیم. تا انتهای مقاله بهترین سرویس خواب با ویترینی شو همراه باشید.

سرویس خواب چیست؟

سرویس خواب یکی از سرفصل‌های بسیار مهم در طراحی و زیبایی دکوراسیون اتاق میباشد. سرویس خواب را می‌توانید برای هر سلیقه‌ای پیدا کنید و اتاق هر نفر از اعضای خانواده را بنا به نیاز و سلیقه او طراحی کنید.

سرویس خواب‌ها انواع مختلفی دارند که می‌تواند نیاز هر شخصی را به خوبی برطرف کند و از همه مهمتر، می‌توانید آن را با دکوراسیون اتاق خود سِت کنید. فرقی نمی‌کند اتاق شما کلاسیک باشد یا مدرن، در هرصورت یک سرویس خواب مناسب پیدا خواهید کرد.

انواع سرویس خواب کدامند؟

سرویس خواب‌ها انواع متفاوتی دارند که بسته به نوع و طراحی آنها، قیمت سرویس خواب نیز تغییر خواهد کرد. پیش از هرچیزی بهتر است با انواع سرویس خواب آشنا شوید.

انواع سرویس خواب از نظر کاربری کدامند؟

اگر بخواهیم از نظر کاربری، سرویس خواب را تقسیم بندی کنیم باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 • سرویس خواب نوزاد (اتاق خواب کودک خود را می‌توانید با استفاده از سرویس خواب نوزاد، به محیطی کودکانه و آرام تبدیل کنید.)
 • سرویس خواب نوجوان (اگر نوجوان دارید، باید به روحیه او توجه کنید و با استفاده از سرویس خواب مناسب، اتاق و دکوراسیون آن را طراحی کنید.)
 • سرویس خواب یک نفره (در بسیاری از موارد شما قصد دارید، اتاق خود را بصورت اختصاصی دیزاین کنید، که پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس خواب یک نفره میباشد.)
 • سرویس خواب دو نفره (برای زوج‌ها پیشنهاد می‌کنیم که از تنوع بسیار بالای سرویس خواب دو نفره برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب خود کمک بگیرند.)
 • سرویس خواب پسرانه (مطمئنا روحیات پسر با دختر شما تفاوت دارد. بدین منظور میتوانید از سرویس خواب پسرانه استفاده کنید که رنگ‌بندی و طرح‌بندی متناسب با خلق و خوی فرزند شما را داشته باشد.)
 • سرویس خواب دخترانه (همانطور که در بند قبل نیز اشاره کردیم، دنیای دختر و پسر باهم تفاوت دارد و اگر قصد دیزاین و نزئین اتاق خواب فرزند دختر خود را دارید، پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس خواب دخترانه میباشد.)
 • سرویس خواب عروس (برای تازه عروس داماد‌ها بسیار اهمیت دارد که اتاق خواب آن‌ها، از نظر زیبایی و هارمونی رنگ در سطح بالایی باشد، بدین منظور می‌توانید از سرویس خواب عروس استفاده کنید که بصورت اختصاصی برای عروس و داماد تولید می‌شوند.)
 • سرویس خواب 3 تکه
 • سرویس خواب 4 تکه
 • سرویس خواب 6 تکه
 • سرویس خواب 8 تکه

انواع سرویس خواب از نظر جنس کدامند؟

اگر بخواهیم سرویس خواب را از نظر جنس مواد ساخته شده، دسته بندی کنیم باید به شکل زیر از آن‌ها یاد کنیم:

 • سرویس خواب ام‌دی‌اف (ام‌دی‌اف یک نوع چوب ارزان قیمت است که در ساخت انواع سرویس خواب مورد استفاده قرار میگیرد. قیمت سرویس خواب MDF به نسبت سایر سرویس خواب‌ها، مناسب تر است.)
 • سرویس خواب چوبی (جدا از ام‌دی‌اف، در ساخت سرویس خواب از چوب‌های قیمتی نیز استفاده می‌شود. سرویس خواب‌های چوبی جزء سرویس‌های خوب گران قیمت هستند اما در مقابل از دوام و زیبایی بسیار خوبی برخوردارند.)
 • سرویس خواب ترک (سرویس خواب ترک، از پرطرفدارترین نوع سرویس خواب میباشد. وآن هم به دلیل مواد اولیه ترکی آن میباشد. این نوع سرویس خواب از قیمت بالایی برخوردار است.)
 • سرویس خواب فلزی (یکی از زیباترین و در عین حال مقاوم ترین سرویس خواب، سرویس خواب فلزی میباشد. سرویس خواب فلزی به دلیل مواد سازنده فلزی از دوام بسیار بالایی برخوردار است اما وزن آن نیز به مراتب سنگین‌تر است و همچنین قیمت بالایی نیز دارد.)

انواع سرویس خواب از نظر استایل کدامند؟

اگر بخواهیم سرویس خواب را از نظر استایل دهی، دسته بندی کنیم، باید بصورت زیر به آنها اشاره کنیم:

 • سرویس خواب مدرن ( پرطرفدارترین سرویس خواب، سرویس خواب مدرن و اسپرت میباشد. اگر فضای اتاق شما مدرن است، باید از سرویس خواب اسپرت استفاده کنید.)
 • سرویس خواب کلاسیک (اگر فضای اتاق شما سنتی است، حتما باید به سراغ سرویس خواب کلاسیک بروید چراکه در غیراینصورت، اتاق شما بی‌روح به نظر خواهد رسید. سرویس خواب کلاسیک، از قیمت کمتری برخودار است.)
 • سرویس خواب سلطنتی (یکی از خاص‌ترین سرویس خواب‌ها، سرویس خواب سلطنتی میباشد که طرفدار خاص خود را دارد و از قیمت بسیار بالایی برخوردار است.)

بهترین سرویس خواب

اجزای تشکیل دهنده سرویس خواب را بشناسید

سرویس خواب از 6 کالا تشکیل شده است که با قرار دادن و خرید آنها، می‌توانید سرویس خواب خود را تکمیل کنید. البته می‌توانید برخی از آنها را خرید نکنید و در هزینه خود صرفه جویی کنید. ما در ادامه به شما همه کالاها را معرفی می‌کنیم، انتخاب اینکه همه را خرید کنید یا برخی را، به شما بستگی دارد.

 • تخت خواب (اصلی‌ترین عضو سرویس خواب، تختخواب میباشد. تخت خواب جایگاه ویژه‌ای در اتاق خواب شما خواهد داشت. در زمان خرید تخت خواب، حتما دکوراسیون، استایل و هارمونی رنگ اتاق خود را در نظر بگیرد.)
 • پاتختی ( پاتختی خیلی ضروری نیست اما برای زیبایی اتاق بسیار کاربردی است. از پاتختی در اطراف تخت خواب استفاده می‌شود. بصورت کلی از دو پاتختی برای ایجاد قرینه استفاده می‌شود اما لزومی بر اینکار نیست. همچنین می‌توانید از میزهای ساده بعنوان پاتختی نیز استفاده کنید.)
 • میز آرایش (در فرهنگ عامیانه به میز آرایش، میز توالت نیز گفته می‌شود. در سرویس خواب، میز آرایش با طراحی و استایل دهی سایر اجزا انتخاب می‌شود که طبیعتا حس بهتری را القاء می‌کند. با استفاده از میز توالت می‌توانید به لوازم آرایشی خود سر و سامان دهید.)
 • آینه (یکی دیگر از عضوهای سرویس خواب، که ضرورتی برای خرید آن وجود ندارد، آینه میباشد. چراکه میز آرایش معمولا با آینه ارائه می‌شود و شما می‌توانید از خرید آینه منصرف شوید. اما اگر علاقه به آینه قدی دارید، می‌توانید از آینه در سرویس خواب خود نیز استفاده کنید.)
 • کمد (از مهمترین اعضای سرویس خواب، خرید کمد است. یک کمد مناسب می‌تواند در زیباسازی و فضاسازی اتاق شما بسیار موثر باشد. از کمد می‌توانید برای نگهداری وسایل و نظم دهی به لباس‌های خود استفاده کنید.)
 • پاف (پاف یک عضو غیرضروری برای سرویس خواب محسوب می‌شود. از پاف در کنار تخت خواب و میز آرایش استفاده می‌شود. از جمله کاربرد آن جدا از بحث زیبایی، می‌توان به امکان قرار دادن وسایل و نشستن روی آن اشاره کرد.)

بهترین سرویس خواب کدام است؟

سرویس خواب چه رنگی بخریم؟

انتخاب رنگ سرویس خواب یکی از پیچیده‌ترین و در عین حال مهمترین اقداماتی است که باید قبل از خرید سرویس خواب انجام دهید. این پیچیدگی زمانی بیشتر می‌شود که می‌خواهید چند عنصر را با یکدیگر سِت کنید. 

بدین ترتیب در این قسمت از مقاله قصد داریم به شما کمک کنیم تا بتوانید انتخاب رنگ مناسبی برای سرویس خواب خود داشته باشید.

چرا باید به رنگ سرویس خواب اهمیت دهیم؟

بسیاری از افراد و متخصصان بر این باورند که رنگ سرویس خواب، می‌تواند بر کیفیت خواب افراد تاثیرگذار باشد. روانشناسی رنگ و تاثیر آن در بدن انسان، به این اشاره دارد که تغییر رنگ می‌تواند بر روحیه و حالت ما بسیار تاثیر گذار باشد.

رنگ‌ها همگی دارای معنی هستند و اینکه چگونه از آنها در دکوراسیون منزل خود استفاده کنیم، بسیار حیاتی است. انتخاب رنگ مناسب می‌تواند روحیه شما را افزایش دهد و انرژی منزل را مثبت کند؛ در مقابل رنگ نامناسب می‌تواند تاثیر منفی بر شما داشته باشد.

برای مشاهده و مقایسه رنگ‌ها و فهمیدن اینکه کدام رنگ‌ها با یکدیگر همخوانی دارند از لینک‌ها زیر استفاده کنید.

با انواع رنگ آشنا شوید

بصورت کلی، رنگ‌ها به سه دسته رنگ گرم، سرد و خنثی تقسیم می‌شوند:

 • رنگ گرم: قرمز، نارنجی، زرد، صورتی و...
 • رنگ سرد: آبی، سبز، فسفری و....
 • رنگ خنثی:سیاه و سفید
 • رنگ بنفش: رنگ بفنش بسته به تمایلی که دارد، می‌تواند سرد و یا گرم باشد. اگر رنگ آبی آن زیاد باشد، سرد می‌شود و اگر قرمز آن زیاد باشد، گرم می‌شود.

اگر بخواهیم بصورت کلی برای شما رنگ‌ها را شرح دهیم، باید بگوییم که رنگ‌های گرم باعث ایجاد آندرنالین بیشتر در خون می‌شوند که باعث ایجاد گرما و انرژی می‌شوند. در مقابل رنگ‌های سرد بیشتر برای آرامش دادن مورد استفاده قرار می‌گیرند. نیاز خود را در نظر بگیرید و بهترین رنگ را انتخاب کنید.

سرویس خواب چه رنگی بخریم؟

قبل از اینکه به سراغ این باشید که چه رنگی برای سرویس خواب خود، انتخاب کنید، بهتر است این را در نظر داشته باشید که سرویس خواب را با چه هدفی میخواهید خرید کنید. آیا قصد خرید سرویس خواب نوزاد را دارید؟ یا قصد خرید سرویس خواب نوجوان؟ و یا اینکه میخواهید سرویس خواب را برای اتاق عروس خرید کنید؟

این‌ها سوالاتی هستند که باید به آنها جواب دهید تا بهترین نتیجه را بگیرید. برای فرزندان پیشنهاد میکنیم از رنگ‌های گرم استفاده کنید چراکه نوزاد و کودک شما نیاز به محیطی پر جنب و جوش دارد. برای اتاق خواب خود و همسرتان از رنگ‌های سرد برای ایجاد آرامش استفاده کنید.

چه سرویس خوابی بخریم

سرویس خواب را از کجا خرید کنیم؟

تا به اینجای مقاله بهترین سرویس خواب، شما را با انواع سرویس خواب آشنا کردیم. همچنین اجزای آن را نیز بطور کامل برای شما شرح دادیم و نحوه انتخاب رنگ را هم برای شما بیان کردیم. اگر تصمیم خود برای خرید سرویس خواب را گرفته‌اید، حتما بزرگترین سوال شما این است که سرویس خواب را از کجا تهیه کنید؟ 

سرویس خواب جدا از اهمیتی که دارد، از قیمت بالایی برخوردار است. برای همین بسیار اهمیت دارد که سرویس خواب را از کجا و چه فروشگاهی خرید می‌کنید.

ما در ویترینی شو با نزدیک به یک دهه تجربه در زمینه فروش و ارسال سرویس خواب آماده هستیم تا سفارشات شما را بدون اتلاف وقت و با حداقل قیمت، دریافت و برای شما ارسال کنیم. همچنین این اختیار را دارید که سرویس خواب خود را سفارشی کنید.

برای خرید سرویس خواب در سایت ویترینی شو، همین الان کلیک کنید و خرید خود را ثبت کنید. چنانچه سوالی در مورد خرید سرویس خواب دارید، می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لیست قیمت سرویس خواب نوزاد

برند عنوان قیمت (تومان) مشاهده
وینه چوب سرویس خواب نوزاد مدل آدمیرال 15.696.000 مشاهده
وینه چوب سرویس خواب نوزاد مدل سایلور 15.716.000 مشاهده
وینه چوب سرویس خواب نوزاد مدل لکسوس 12.529.000 مشاهده
وینه چوب سرویس خواب نوزاد مدل سایلینگ 15.464.000 مشاهده
وینه چوب سرویس خواب نوزاد مدل آلفا 13651.000 مشاهده
وینه چوب سرویس خواب نوزاد مدل وستا 14.288.000 مشاهده
وینه چوب سرویس خواب کودک مدل ونیز 12.078.000 مشاهده
وینه چوب سرویس خواب کودک مدل النور 15.670.000 مشاهده
وینه چوب سرویس خواب نوزاد مدل سپیده 14.637.000 مشاهده
وینه چوب سرویس خواب نوزاد مدل لیدی 15.988.000 مشاهده
وینه چوب سرویس خواب کودک مدل رز 15.616.000 مشاهده

لیست قیمت سرویس خواب نوجوان

برند عنوان قیمت (تومان) مشاهده
وینه چوب سرویس خواب نوجوان مدل آدمیرال 9.324.000 مشاهده
وینه چوب سرویس خواب نوجوان مدل لکسوس 5.271.000 مشاهده
وینه چوب سرویس خواب نوجوان مدل سایلینگ 8.316.000 مشاهده
وینه چوب سرویس خواب نوجوان مدل آلفا 9.072.000 مشاهده
وینه چوب سرویس خواب نوجوان مدل میلان 6.918.000 مشاهده
وینه چوب سرویس خواب نوجوان مدل رز 10.575.000 مشاهده
وینه چوب سرویس خواب نوجوان مدل کینگ 7.764.000 مشاهده
وینه چوب سرویس خواب نوجوان مدل فلورا 9.477.000 مشاهده
وینه چوب سرویس خواب نوجوان مدل برلیان 4.168.000 مشاهده
وینه چوب سرویس خواب نوجوان مدل آرتی 8.068.000 مشاهده

لیست قیمت سرویس خواب یک نفره

برند عنوان قیمت (تومان) مشاهده
مادرین سرویس خواب مدل آکاژو 12.416.000 مشاهده
مادرین سرویس خواب یک نفره مدل آلفا 15.792.000 مشاهده
مادرین سرویس خواب یک نفره مدل آریو 17.385.000 مشاهده
مادرین سرویس خواب یک نفره مدل آمیتیس 15.792.000 مشاهده
مادرین سرویس خواب یک نفره مدل آرکا 20.586.000 مشاهده
مادرین سرویس خواب یک نفره مدل آدرین 21.966.000 مشاهده
مادرین سرویس خواب یک نفره مدل آدینا 18.477.000 مشاهده
مادرین سرویس خواب یک نفره مدل آیلار 20.586.000 مشاهده
مادرین سرویس خواب یک نفره مدل رزا 22.278.000 مشاهده
مادرین سرویس خواب یک نفره مدل آنیل 17.040.000 مشاهده

از صفحات زیر بازدید کنید:

قیمت تخت خواب

قیمت تشک

قیمت روتختی

ارسال نظر
پاسخ دهید

فهرست

تنظیمات

پشتیبانی : 66874667-021

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام