روتختی دو نفره طرح بتا

روتختی دونفره

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

269,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

محتویات ست روتختی

ست روتختی دو نفره بتا در حالت مرسوم دارای شش تکه می باشد. لحاف بزرگترین تکه ی این سرویس است که در ابعاد 240*210 سانتیمتر تهیه شده است. ملحفه ی تشک نیز متناسب با تشک های استاندارد دو نفره در دو اندازه ی متفاوت (متناسب با تشک با عرض 160 و یا 180) تهیه می شود و شما در اولین مرحله از ثبت سفارش خود تعیین می کنید که تشک شما دارای عرض 160 و یا 180 سانتیمتر است. دو روبالشی با ابعاد 50*70 سانتیمتر به همراه دو روکش کوسن در ابعاد 40*40 سانتیمتر تکمیل کننده ی سرویس ارسالی به شما می باشند.

معماری پارچه

طرح بتا ترکیبی از رنگ های مکمل و متضاد است که از نظر زیبایی شناسی خیلی خوب به نظر می رسد. برای مثال رنگ های آبی و قرمز و سبز و نارنجی با یکدیگر مرتبط اند. برای مثال رنگ آبی مکمل رنگ نارنجی و متضاد رنگ قرمز نیز هست. همچنین رنگ سبز و قرمز رابطه مکمل دارند. در حاشیه های پایین و بالا طرح های سنتی در نواری پهن وجود دارد.طرح های حاشیه پایین که برروی رنگ آبی نقش بسته اند اسلیمی می باشند و مورد توجه کسانی است که به این سبک از نقوش علاقه دارند. اما در نقطه مقابل طرح حاشیه بالا که بر زمینه قرمز خودنمایی می کند به دلیل سرزندگی رنگ قرمز تضاد ایجاد کرده است که همین تضادها زیبایی خاصی به معماری این پارچه بخشیده است.

دکوراتیو

برای دکوراسیون این اتاق می توان از سرویس تخت خواب قهوه ای و کفپوش شکلاتی نیز استفاده کرد. زیرا در این روتختی رنگ غالب آبی است و آبی با قهوه ای ترکیب زیبایی دارد. همچنین دیگر رنگ ها که قرمز و نارنجی هستند از خانواده رنگ های گرم می باشند و با قهوه ای در ارتباط اند. برای دلگیر نبودن فضای اتاق می توانید از رنگ سفید یا کرمی روشن برای کاغذ دیواری استفاده کنید. برای آباژور و قالیچه هم رنگ سفید رنگ مناسبی است. پرده هم می تواند به رنگ سفید شکلاتی باشد تا ترکیب جذاب تری ایجاد کند.

مخاطب خاص این روتختی

مخاطبین این طرح و رنگ همه جور افراد هستند، جوان، نوجوان و میانسال. همچنین افراد مدرن و افراد با عقاید مذهبی. کسانی که به دکوراسیون سلطنتی نیز علاقه دارند. تمام اینها به علت وجود ترکیب رنگ های شاد، سلطنتی و طرح سنتی در کنار یکدیگر است و همه سلایق را ترغیب به خرید این طرح می کند.

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
خانواده رنگآبی
ترکیب رنگشاد , چند رنگ
طرح زمینهبته جقه دار
سبکسنتی
تناسب سنجوان , میانسال

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو