ست لحاف و روتختی مدل بتا

220,000 تومان

تمام شد

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معماری پارچه

طرح بتا ترکیبی از رنگ های مکمل و متضاد است که از نظر زیبایی شناسی خیلی خوب به نظر می رسد. برای مثال رنگ های آبی و قرمز و سبز و نارنجی با یکدیگر مرتبط اند. برای مثال رنگ آبی مکمل رنگ نارنجی و متضاد رنگ قرمز نیز هست. همچنین رنگ سبز و قرمز رابطه مکمل دارند. در حاشیه های پایین و بالا طرح های سنتی در نواری پهن وجود دارد.طرح های حاشیه پایین که برروی رنگ آبی نقش بسته اند اسلیمی می باشند و مورد توجه کسانی است که به این سبک از نقوش علاقه دارند. اما در نقطه مقابل طرح حاشیه بالا که بر زمینه قرمز خودنمایی می کند به دلیل سرزندگی رنگ قرمز تضاد ایجاد کرده است که همین تضادها زیبایی خاصی به معماری این پارچه بخشیده است.

دکوراتیو

برای دکوراسیون این اتاق می توان از سرویس تخت خواب قهوه ای و کفپوش شکلاتی نیز استفاده کرد. زیرا در این روتختی رنگ غالب آبی است و آبی با قهوه ای ترکیب زیبایی دارد. همچنین دیگر رنگ ها که قرمز و نارنجی هستند از خانواده رنگ های گرم می باشند و با قهوه ای در ارتباط اند. برای دلگیر نبودن فضای اتاق می توانید از رنگ سفید یا کرمی روشن برای کاغذ دیواری استفاده کنید. برای آباژور و قالیچه هم رنگ سفید رنگ مناسبی است. پرده هم می تواند به رنگ سفید شکلاتی باشد تا ترکیب جذاب تری ایجاد کند.

مخاطب خاص

مخاطبین این طرح و رنگ همه جور افراد هستند، جوان، نوجوان و میانسال. همچنین افراد مدرن و افراد با عقاید مذهبی. کسانی که به دکوراسیون سلطنتی نیز علاقه دارند. تمام اینها به علت وجود ترکیب رنگ های شاد، سلطنتی و طرح سنتی در کنار یکدیگر است و همه سلایق را ترغیب به خرید این طرح می کند.