روتختی دو نفره طرح آذین

229,000 تومان


* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

روتختی دو نفره آذین

روتختی دو نفره طرح آذین از جذاب ترین و پر مخاطب ترین سرویس های روتختی موجود در ویترینی شو است. رنگ زمینه ی بنفش این طرح در قالب طراحی گل های زنده و شاداب، حس پویایی و سر زندگی را در فضای اتاق خوابتان ایجاد می کند. ترکیب رنگی بنفش و سفید از بهترین ترکیب های ممکن کاربردی در دکوراسیون اتاق خواب می باشد که در طراحی این سرویس خواب، به خوبی رعایت شده است. در صورت انتخاب و خرید روتختی دو نفره آذین بسته ای مشتمل بر یک لحاف دو رو، یک کاور تشک، دو روبالشی و دو روکش کوسن برای شما ارسال می شود. این تکه ها در ابعاد استاندارد سرویس های خواب دو نفره تهیه شده اند و کیفیت دوخت بالایی برخوردار هستند. میانه های لحاف دارای دوخت هایی تحت عنوان وسط دوزی می باشد. این دوخت ها که بوسیله دستگاه های دوخت صنعتی و در اشکال لوزی، بیضی، منحنی و ... ایجاد می شوند، باعث سفت و بند شدن الیاف موجود در لحاف به پارچه ی آن می شوند. ملحفه نیز بصورت کشدار تهیه شده است و در دو اندازه ی متناسب با تشک های با عرض 160 و تشک های با عرض 180 سانتیمتر عرضه می شود. این شما هستید که در اولین مرحله از ثبت سفارش خود، اندازه ی عرض تشک خود را تعیین می کنید.

معماری پارچه

در طرح آذین حاشیه های پایین و بالای کار به رنگ سفید و قسمت وسط به رنگ بادمجانی سیر است. گلهای محمدی به رنگ بنفش و در اندازه های بزرگ در زمینه ی بادمجانی و با تراکم کم قرار گرفته اند. همچنین در حاشیه های سفید بالا و پایین گلهای محمدی به صورت کوچکتر و با تراکم کمتر و به رنگ های بنفش و یاسی صورتی قرار گرفته اند. همچنین در ناحیه ی تفکیک دو رنگ بادمجانی و سفید تعدادی طرح های پیچک طراحی شده است.

دکوراتیو

در طراحی دکوراسیون متناسب با طرح آذین می توانید از رنگ سفید و مشکی برای سرویس تخت خواب و پاتختی استفاده کنید. همچنین کاغذ دیواری به رنگ شیری می تواند متناسب با رنگ بنفش و سایر وسایل نیز باشد. کاناپه ای یاسی رنگ و یا بادمجانی می تواند زیبایی بخش اتاق باشد. کفپوش های نخودی رنگ هم برای زیبایی این اتاق می تواند مناسب باشد. همچنین می توانید برای پرده ی اتاق از رنگ شیری استفاده کنید. آباژور را نیز می توانید به رنگ سوسنی انتخاب کنید.

مخاطب خاص

طرح آذین از آنجایی که از تناژهای مختلف رنگ بنفش و نیز رنگ سفید بهره برده است، طرحی زیبا، با هارمونی رنگ های هماهنگ، محسوب می شود. از این رو جونان و میانسالان مخاطبان این طرح هستند و می توان گفت متناسب با همه ی سلایق طراحی شده است.

تصویر از کنار - روتختی دو نفره طرح آذین

تصویر از پشت لحاف سفید - روتختی دو نفره طرح آذین

تصویر لحاف بنفش - روتختی دو نفره طرح آذین

تعداد تکه ها - روتختی دو نفره طرح آذین

تصویر از کنار تخت - روتختی دو نفره طرح آذین

تصویر خلاقانه - روتختی دو نفره طرح آذین

تصویر از بالا - روتختی دو نفره طرح آذین

تصویر از روبرور - روتختی دو نفره طرح آذین

تصویر از جلوی تخت - روتختی دو نفره طرح آذین