ست روتختي مدل آذین

230,000 تومان

تمام شد

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معماری پارچه

در طرح آذین حاشیه های پایین و بالای کار به رنگ سفید و قسمت وسط به رنگ بادمجانی سیر است. گلهای محمدی به رنگ بنفش و در اندازه های بزرگ در زمینه ی بادمجانی و با تراکم کم قرار گرفته اند. همچنین در حاشیه های سفید بالا و پایین گلهای محمدی به صورت کوچکتر و با تراکم کمتر و به رنگ های بنفش و یاسی صورتی قرار گرفته اند. همچنین در ناحیه ی تفکیک دو رنگ بادمجانی و سفید تعدادی طرح های پیچک طراحی شده است.

دکوراتیو

در طراحی دکوراسیون متناسب با طرح آذین می توانید از رنگ سفید و مشکی برای سرویس تخت خواب و پاتختی استفاده کنید. همچنین کاغذ دیواری به رنگ شیری می تواند متناسب با رنگ بنفش و سایر وسایل نیز باشد. کاناپه ای یاسی رنگ و یا بادمجانی می تواند زیبایی بخش اتاق باشد. کفپوش های نخودی رنگ هم برای زیبایی این اتاق می تواند مناسب باشد. همچنین می توانید برای پرده ی اتاق از رنگ شیری استفاده کنید. آباژور را نیز می توانید به رنگ سوسنی انتخاب کنید.

مخاطب خاص

طرح آذین از آنجایی که از تناژهای مختلف رنگ بنفش و نیز رنگ سفید بهره برده است، طرحی زیبا، با هارمونی رنگ های هماهنگ، محسوب می شود. از این رو جونان و میانسالان مخاطبان این طرح هستند و می توان گفت متناسب با همه ی سلایق طراحی شده است.