روتختی دو نفره طرح آذین

روتختی دونفره

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

269,000 تومان

- +

برچسب ها گل دار, جوان, بنفش

 
بررسی تخصصی

روتختی دو نفره آذین

روتختی دو نفره طرح آذین از جذاب ترین و پر مخاطب ترین سرویس های روتختی موجود در ویترینی شو است. رنگ زمینه ی بنفش این طرح در قالب طراحی گل های زنده و شاداب، حس پویایی و سر زندگی را در فضای اتاق خوابتان ایجاد می کند. ترکیب رنگی بنفش و سفید از بهترین ترکیب های ممکن کاربردی در دکوراسیون اتاق خواب می باشد که در طراحی این سرویس خواب، به خوبی رعایت شده است. در صورت انتخاب و خرید روتختی دو نفره آذین بسته ای مشتمل بر یک لحاف دو رو، یک کاور تشک، دو روبالشی و دو روکش کوسن برای شما ارسال می شود. این تکه ها در ابعاد استاندارد سرویس های خواب دو نفره تهیه شده اند و کیفیت دوخت بالایی برخوردار هستند. میانه های لحاف دارای دوخت هایی تحت عنوان وسط دوزی می باشد. این دوخت ها که بوسیله دستگاه های دوخت صنعتی و در اشکال لوزی، بیضی، منحنی و ... ایجاد می شوند، باعث سفت و بند شدن الیاف موجود در لحاف به پارچه ی آن می شوند. ملحفه نیز بصورت کشدار تهیه شده است و در دو اندازه ی متناسب با تشک های با عرض 160 و تشک های با عرض 180 سانتیمتر عرضه می شود. این شما هستید که در اولین مرحله از ثبت سفارش خود، اندازه ی عرض تشک خود را تعیین می کنید.

معماری پارچه

در طرح آذین حاشیه های پایین و بالای کار به رنگ سفید و قسمت وسط به رنگ بادمجانی سیر است. گلهای محمدی به رنگ بنفش و در اندازه های بزرگ در زمینه ی بادمجانی و با تراکم کم قرار گرفته اند. همچنین در حاشیه های سفید بالا و پایین گلهای محمدی به صورت کوچکتر و با تراکم کمتر و به رنگ های بنفش و یاسی صورتی قرار گرفته اند. همچنین در ناحیه ی تفکیک دو رنگ بادمجانی و سفید تعدادی طرح های پیچک طراحی شده است.

دکوراتیو

در طراحی دکوراسیون متناسب با طرح آذین می توانید از رنگ سفید و مشکی برای سرویس تخت خواب و پاتختی استفاده کنید. همچنین کاغذ دیواری به رنگ شیری می تواند متناسب با رنگ بنفش و سایر وسایل نیز باشد. کاناپه ای یاسی رنگ و یا بادمجانی می تواند زیبایی بخش اتاق باشد. کفپوش های نخودی رنگ هم برای زیبایی این اتاق می تواند مناسب باشد. همچنین می توانید برای پرده ی اتاق از رنگ شیری استفاده کنید. آباژور را نیز می توانید به رنگ سوسنی انتخاب کنید.

مخاطب خاص

طرح آذین از آنجایی که از تناژهای مختلف رنگ بنفش و نیز رنگ سفید بهره برده است، طرحی زیبا، با هارمونی رنگ های هماهنگ، محسوب می شود. از این رو جونان و میانسالان مخاطبان این طرح هستند و می توان گفت متناسب با همه ی سلایق طراحی شده است.

تصویر از کنار - روتختی دو نفره طرح آذین

تصویر از پشت لحاف سفید - روتختی دو نفره طرح آذین

تصویر لحاف بنفش - روتختی دو نفره طرح آذین

تعداد تکه ها - روتختی دو نفره طرح آذین

تصویر از کنار تخت - روتختی دو نفره طرح آذین

تصویر خلاقانه - روتختی دو نفره طرح آذین

تصویر از بالا - روتختی دو نفره طرح آذین

تصویر از روبرور - روتختی دو نفره طرح آذین

تصویر از جلوی تخت - روتختی دو نفره طرح آذین

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
خانواده رنگبنفش
طرح زمینهگل دار
تناسب سنجوان

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو