روتختی دونفره طرح آردا

روتختی دونفره

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

269,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

روتختی دونفره آردا، یک سفید مشکی مدرن

مدرن بودن دکوراسیون اتاق خواب از جذابیت ویژه برای افراد خاص است. مدل روتختی دونفره آردا با تم رنگی سفید و مشکی، از جمله طرح های مدرن برای سرویس خواب محسوب می شود. لحاف این مدل روتختی بصورت دو رو می باشد. یک روی لحاف دارای زمینه ی مشکی و روی دیگر آن دارای زمینه ی سفید است و در هر دو رو، طرح های توپکی بصورت گل های مدرن شاخه هایی نازک طراحی شده اند که دارای رنگ متضاد با زمینه هستند. در صورتی که سرویس خواب چوبی شما نیز دارای رنگ سفید و یا مشکی باشد، قطعا انتخاب یک مدل روتختی سفید مشکی می تواند بر جذابیت و زیبایی اتاق خوابتان بیفزاید.

محتویات روتختی دونفره آردا:

در صورت خرید اینترنتی روتختی دونفره آردا، بسته ای برایتان ارسال می شود که حاوی شش تکه است. یک لحاف دو رو، یک کاور تشک، دو روبالشی و دو روکوسنی محتویات موجود در این بسته هستند. لحاف بوسیله دستگاه دوخت صنعتی تهیه شده است و دارای وسط دوزی هایی به شکل لوزی و بیضی و ... هستند. ایجاد این دوخت های میانی باعث سفت و بند شدن الیاف و پارچه ی لحاف به یکدیگر می شوند و بدین ترتیب قابلیت شستشوی لحاف نیز فراهم می شود. کاور تشک نیز بصورت کش دوزی شده است و مطابق با ابعاد استاندارد تخت های دونفره می باشد. البته شما در اولین مرحله از ثبت سفارش خود، اندازه ی عرض تشک خود را تعیین می کنید و ملحفه ای متناسب با این اندازه ارسال می کنیم. این عرض می تواند یکی از گزینه های 160 و یا 180 سانتیمتر باشد. روبالشی ها نیز از طرحی مشابه با طرح لحاف و ملحفه تهیه می شوند. این روبالشی ها در دور تا دور خود دارای حاشیه هستند. وجود حاشیه موجب جلوه ی بیشتر این تکه ها در سرویس روتختی شما می شود. دو روکوسنی نیز مطابق با ابعاد استاندارد کوسن های مربعی (40*40 سانتیمتر) در این بسته قرار داده شده است.

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
خانواده رنگمشکی , سفید
ترکیب رنگخنثی
طرح زمینهنقاشی
سبکفانتزی
تناسب سنجوان

نوشتن دیدگاه

روتختی دونفره طرح آردا

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

نوشتن دیدگاه

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو