ست روتختي مدل آرانتیس

220,000 تومان

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معماری پارچه

در طرح آرانتیس رنگ قالب کار رویه ی لحاف سفید رنگ و قالب پشت لحاف و تشک آن به رنگ مشکی است. طرح هایی به شکل گل آرانتیس به رنگ مشکی در مرکز به سرتاسر روتختی را فرا گرفته است که در آن میان، تعدادی گل قرمز برای جذابیت بخش تر کردن آن نیز به کار رفته است. لایه ی زیرین لحاف به صورت متضاد لایه ی رویین نیز کار شده است. زمینه ی مشکی همراه با گلهای سفید و قرمز آرانتیس.

دکوراتیو

سفید و مشکی همیشه برای انتخاب های شیک و ساده مورد پسند قرار می گیرند. شما نیز می توانید برای اتاق خود دکوراسیون و طراحی مدرنی را که ما پیشنهاد می دهیم انتخاب کنید. می توانید از کفپوش لینولئوم نخودی رنگ برای اتاق خود استفاده کنید. همچنین کاغذ دیواری های سفید همراه با طرح های قرمز کم رنگ و ریز می تواند انتخاب مناسبی باشد. همچنین سرویس تخت خواب را می توانید ترکیبی از رنگ های سفید و مشکی انتخاب کنید. یک آباژور قرمز رنگ می تواند جلوه بخش اتاق نیز باشد.

مخاطب خاص

طرح آرانتیس به دلیل وجود رنگ های خنثی از قبیل سفید و مشکی و طراحی ساده ای که برای آن پیشنهاد شده است به نوعی طرح مدرن محسوب می شود و مورد پسند جوانان و نوجوانان و افراد مدرن گرا قرار می گیرد.

سلام
شما از منوی بالا قسمت مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید، مثلا" اگر روتختی اسپورت دونفره مد نظرتونه، از همون منوی بالا انتخاب کنید و مدل ها رو ببینید.
هر طرح رو میتونید در یک تب جدید باز کنید و اطلاعاتش رو ببینید.

سلام چرا من نميتونم طرح هاي مختلف ببينم كجا بايد برم؟