روتختی دو نفره طرح آرامش

روتختی دونفره

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

259,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

معرفی اجمالی روتختی آرامش

سرویس روتختی طرح آرامش با زمینه ای ترکیبی از رنگ های جذاب آبی و طوسی، از محبوب ترین ست های روتختی موجود در ویترینی شو می باشد. این سرویس روتختی دارای شش تکه با ابعاد استاندارد می باشد. این تکه ها شامل یک لحاف پر شده از الیاف لایه ای و پیوسته، یک کاور تشک، دو عدد روبالشتی و دو عدد روکوسنی می باشند. ابعاد لحافی که برای شما ارسال می شود برابر با 240*210 سانتیمتر می باشد. ملحفه تشک نیز به صورت کشدار بوده و متناسب با دو اندازه ی متفاوت از تخت های استاندارد تهیه می شود. این اندازه ها شامل عرض تشک 160 و عرض تشک 180 می باشند که می بایست در اولین مرحله از ثبت سفارش خود، تعیین کنید که عرض تشک شما معادل کدام یک از اندازه های فوق می باشد. روبالشی ها و روکوسنی ها نیز دارای ابعاد به ترتیب 50*70 و 40*40 سانتیمتر می باشند.

معماری پارچه

طرح آرامش به دلیل استفاده از ترکیب رنگ های آبی در حاشیه و رنگ سفید در وسط روتختی و استفاده از طرح بته جقه در اندازه های متفاوت کوچک تا بزرگ در حاشیه و طرح های ترنج و اسلیمی نیز در اندازه های متفاوت و در رنگ های نارنجی، قرمز، آبی آسمانی، سورمه ای و ... باعث القاء حس آرامش به انسان می شود.

دکوراتیو

این طرح سرویس خواب به دلیل استفاده از این نوع آبی و انتقال بیش از اندازه آرامش در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق احتیاج به کمی شور و نشاط دارد. به همین دلیل از رنگ های مکمل برای دکوراسیون اتاق می توان استفاده کرد. شما می توانید برای کفپوش اتاق از سرامیک های سفید استفاده نمائید.

برای رنگ های قالیچه و پرده های اتاق رنگ نارنجی توصیه می شود، زیرا هارمونی رنگ بسیار زیبایی با رنگ آبی ایجاد می کند. آباژور را می توانید به رنگ سفید در نظر بگیرید.تخت و سرویس خواب به رنگ سفید و مشکی نیز می تواند انتخاب خوبی باشد.

مخاطب خاص

مخاطبان این نوع روتختی اغلب نوجوانان و جوانان هستند. همچنین افراد پرشور و نشاط و برون گرا نیز از طرفداران این ست خواهند بود. افراد طالب آرامش نیز از این سرویس روتختی استقبال خوبی می کنند.

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
ترکیب رنگسرد
طرح زمینهبته جقه دار
سبکسنتی
تناسب سنمیانسال

نوشتن دیدگاه

روتختی دو نفره طرح آرامش

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

نوشتن دیدگاه

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو