روتختی دو نفره طرح آرالیا

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

229,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

معرفی اجمالی روتختی آرالیا

روتختی دو نفره طرح آرالیا

روتختی دو نفره آرالیا با رنگ آمیزی آبرنگی برای گل های بنفش و سرمه ای و برگ های سبز، از جمله طرح های مدرن و جذاب می باشد. در صورت خرید اینترنتی روتختی آرالیا، بسته ای برای شما ارسال می شود که در آن یک لحاف دورو، یک کاور تشک، دو روبالشی و دو روکش کوسن قرار داده شده است. لحاف بصورت دو رو می باشد، یک روی آن با طرح های گل دار مزین شده و روی دیگر آن به شکل راه راهی است. کاور تشک نیز بصورت کشدار تهیه شده است و می توانید بوسیله ی آن به راحتی تشک خود را پوشش دهید. در دور تا دور روبالشی ها حاشیه بکار رفته است. وجود این حاشیه باعث زیبایی بیشتر طرح بالش ها می شود. دهانه ی ورود بالش و کوسن به روبالشی و روکوسنی ها نیز بصورت پاکتی شکل تعبیه شده است.

معماری پارچه

ملحفه و لحاف طرح آرالیا

در طرح آرالیا، گل هایی آبرنگی به رنگ های سورمه ای و بنفش در ردیف های افقی و اندازه ی متوسط و با تراکم نسبتا" زیاد قرار گرفته اند که در بین آنها برگ هایی به رنگ سبز فسفری نیز طراحی شده است. این گل های آبرنگی به دلیل طراحی جدید و مهیج، در عین سادگی، بسیار زیبا به نظر می آیند و همچنین قرار گرفتن این گل ها بر زمینه ی سفید موجب جلوه نمایی بیشتر آنها می شود. این معماری زیبا باعث شده است که این طرح به یکی از پر طرفدارترین طرح های روتختی تبدیل شود.

بالش در طرح روتختی آرالیا

پشت لحاف در طرح آرالیا

کیفیت دوخت لحاف

سرویس خواب دو نفره

دوخت لحاف برای خرید اینترنتی

وسط دوزی لحاف آرالیا

روی دوم لحاف

ملحفه و لحاف دو نفره طرح آرالیا

دکوراتیو

برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب در کنار استفاده از روتختی آرالیا، توصیه می شود اتاقی مدرن در نظر بگیرید که نمونه ای از آن را ما به شما پیشنهاد می دهیم.

در ابتدا توصیه می شود برای کفپوش اتاق خواب، از پارکت های شکلاتی رنگ استفاده کنید زیرا علاوه بر زیبایی، به جذابیت اتاق شما کمک می کند. سرویس تخت خواب و پاتختی خود را به رنگ سفید انتخاب کنید چرا که باعث مدرن تر دیده شده اتاق شما می شود. آباژور را برای همنشینی در کنار تخت خوابتان به رنگ بنفش در نظر بگیرید. همچنین می توانید پرده ها را با رنگ آباژور ست کنید. برای تکمیل اتاقتان یک کاناپه ی فسفری رنگ زیبا انتخاب خوبی است.

مخاطب خاص

عموم جوانان می توانند مخاطب خاص روتختی آرالیا باشند چرا که این طرح علاوه بر دارا بودن زیبایی و جذابیت خاص آبرنگی بودن، طرحی نو و مهیج محسوب می شود.

نوشتن دیدگاه

روتختی دو نفره طرح آرالیا

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

نوشتن دیدگاه

لوازم جانبی

30 محصول مشابه یافت شد

محصولات بازدیدشده

منو