روتختی مخمل Angella 01 برند La Vita

Angella 01

جدید

820,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

روتختی مخمل جدید سلطنتی آنجلا

روتختی مخمل جدید سلطنتی آنجلا بهترین انتخاب روتختی برای افرادی است که به دنبال خرید روتختی با کیفیت اشرافی هستند. ست روتختی آنجلا با برند La Vita و در دسته صنایع کالای خواب Home Collection از مرغوب ترین سرویس های روتختی است که جنس پارچه ی بکار برده شده در آن ترکیبی از پارچه مخمل برجسته و پارچه مخمل ساده است. این سرویس روتختی مخمل جدید شامل هشت تکه می باشد که عبارت از لحاف بزرگ با ریزش تا پایین تخت، روتختی مخمل، دو عدد روبالشی با طرح مخمل برجسته و دو عدد روبالشی با طرح مخمل ساده است. ابعاد این روبالشی ها استاندارد و برابر با مقدار 70*50 سانتیمتر است. همچنین یک عدد روکوسنی مخمل برجسته و یک عدد شکلاتی پر شده از الیاف طبیعی، زینت دهنده ی این سرویس روتختی مخمل جدید است.

روتختی های مخمل از جمله سرویس های خواب اعیانی و اشرافی هستند و نسبت به دسته روتختی اسپرت قیمت بالاتری دارند. این قیمت بالا از مشکلات موجود در تولید پارچه های روتختی مخمل و لذا قیمت بالاتر این جنس، حساسیت و دقت بکار رفته در تولید روتختی اشرافی و کیفیت فوق العاده ی این سرویس روتختی نشئت می گیرد.

پرزدار بودن پارچه ی این سرویس روتختی موجب القاء حس نرمینه بودن و لطافت در فضای تخت خواب می شود و یک خواب شیرین را برای شما به ارمغان می آورد. وجود برجستگی های زیبا با نقوش سنتی و سلطنتی در زمینه روتختی مخمل حس با شکوه بودن را در فضای اتاق خوابتان ایجاد می کند. همچنین وجود چین های منظم در ریزش روتختی در دور تخت موجب بزرگتر جلوه کردن تخت شما می شود. بسته به رنگ سرویس خواب چوبی خود می توانید یکی از 9 رنگ موجود برای روتختی مخمل جدید آنجلا را انتخاب کنید و با ست کردن رنگ تمام پرده ها یا قسمتی از لایه های پرده، زیبایی اتاق خواب خود را دو چندان کنید.

در صورت سفارش روتختی مخمل جدید Angella این سرویس در بسته بندی صندوقی مناسب و اورجینال شرکت تولید کننده برای شما ارسال می شود. قرار گرفتن این سرویس روتختی در صندوقی مقاوم، موجب جلوگیری از ورود هر گونه آسیب به سرویس روتختی می شود و حمل این روتختی تا درب منزل شما با دقت کامل صورت می پذیرد.

برای سفارش روتختی می توانید در همین دسته کالای خواب، سایر رنگ های روتختی مخمل Angella را نیز مشاهده کنید و با مشاهده مشخصات و ویژگی های این سرویس روتختی سفارش خود را ثبت کنید. همچنین مشاوران کالای خواب ویترینی شو در ساعات روز آماده ی پاسخگویی به سوالات شما هستند و با مراجعه به صفحه تماس با ما می توانید از راهنمایی این مشاوران استفاده کنید. پس از ثبت سفارش روتختی، در همان روز ثبت سفارش (در صورت ثبت تا ساعت 16 در تهران) روتختی مخمل آنجلا را درب منزل تحویل بگیرید. در صورت ثبت سفارش روتختی بعد از ساعت 16، این سرویس روتختی در صبح روز بعد برای شما ارسال می گردد. جهت پرداخت هزینه سرویس خواب می توانید عملیات پرداخت را به طور مستقیم از درگاه پرداخت بانک ملت انجام دهید و یا در صورت اسکان در تهران، هزینه سرویس روتختی را در محل درب منزل به پیک ویترینی شو تحویل نمایید.

نوشتن دیدگاه

روتختی مخمل Angella 01 برند La Vita

نوشتن دیدگاه

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

منو