روتختی دو نفره طرح آلبا

219,000 تومان


* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

محتویات سرویس روتختی

در بسته ای که برای شما ارسال می شود یک لحاف، یک کاور تشک، دو روبالشی و دو روکوسنی قرار داده شده است. لحاف بصورت پر شده از الیاف مرغوب لایه ای و پیوسته می باشد و بوسیله دوخت صنعتی وسط دوزی شده است. کاور تشک بصورت کشدار دوخته شده است. دور تا دور روبالشی ها بصورت حاشیه دار بوده و دهانه ی ورود بالش به آن نیز بصورت پاکتی می باشد. کوسن نیز در اندازه ی استاندارد 40*40 و با دهانه ای پاکتی شکل تهیه شده است.

معماری پارچه

طرح آلبا یکی از طرح های زیبا محسوب می شود و در آن از رنگ های خنثی از قبیل مشکی، سفید و رنگ جذاب قرمز استفاده شده است. طرح های پیچک در اندازه ی بزرگ و در حدود یک سوم بالا و پایین به صورت افقی و در هر قسمت به رنگ سفید و قرمز بر زمینه ی مشکی قرار گرفته است. طرح آلبا در عین سادگی، به دلیل طراحی هوشمندانه و استفاده از رنگ های زیبا، بسیار شیک و مدرن جلوه نمایی می کند.

دکوراتیو

در طراحی اتاق خواب با روتختی طرح آلبا می توانید از کفپوش های پارکت قهوه ای رنگ استفاده کنید. همچنین دوارها را به رنگ شکلاتی انتخاب کنید. اگر سرویس تخت خواب و پاتختی را به رنگ مشکی تنها یا در صورت تمایل ترکیب سفید و مشکی انتخاب کنید، دکوراسیون اتاق شما بسیار شیک و زیبا خواهد بود. می توانید برای طراوت و تازگی بخشیدن به اتاقتان از گلدانی با گل های زیبای سرخ در کنار تخت و یا پنجره ی اتاق استفاده کنید. همچنین مبلمانی قرمز رنگ می تواند جلوه ی خوب و زیبایی داشته باشد.

مخاطب خاص

طرح آلبا متناسب با افرادی است که به مثال "سادگی را در زیبایی ببینید" اعتقاد دارند، چرا که این طرح در عین سادگی بسیار شیک و زیبا طراحی شده است. همچنین دوستداران طبیعت به طرح آلبا علاقه ی فراوانی نشان می دهند.