روتختی دو نفره طرح آجوگا

219,000 تومان


* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معرفی روتختی طرح آجوگا

روتختی دو نفره طرح آجوگا با رنگی سرشار از عشق های کهنه، مورد انتخاب زوج های جوان و میانسال واقع می شود. رنگ بنفش، رنگ جاذب نور بوده و به همین دلیل استفاده از طراحی ترکیبی بنفش و سفید، به علت خنثی بودن رنگ سفید، مورد توجه طراحان این سرویس روتختی قرار گرفته است. در صورت خرید اینترنتی روتختی آجوگا، سرویس خوابی برایتان ارسال می شود که محتوی شش تکه است. یک لحاف دو رو که یک روی آن دارای رنگ غالب بنفش و روی دیگر آن دارای رنگ غالب سفید است، بزرگترین تکه ای است که در بسته بندی این سرویس قرار داده شده است. یک ملحفه کشدار، تکه ی دیگری است که در این بسته قرار داده شده است و بوسیله ی آن می توانید به راحتی تشک خود را پوشش دهید. دو روبالشی و دو روکش کوسن نیز در این بسته قرار داده شده است. کلیه تکه ها در ابعاد استاندارد تخت های دو نفره تهیه شده اند و دارای کیفیت دوخت بالایی هستند.

معماری پارچه

در طرح آجوگا نیز از رنگ بنفش و سفید استفاده شده است. دلیل نامگذاری این طرح به نام آجوگا وجود طرح های به شکل گل آجوگا به صورت افقی و در اندازه های مختلف بر روی روتختی است. طرح های آجوگا به رنگ سفید و بنفش یاسی بر زمینه ی بنفش بادمجانی و در بالا و به سمت بالاتر و یک سوم پایین به سمت حاشیه ی پایین قرار دارند. روتشکی و لایه زیرین لحاف نیز به صورت متضاد رویه ی لحاف هستند، یعنی به رنگ زمینه سفید با طرح های بادمجانی و یاسی نیز هستند.

دکوراتیو

از آنجایی که طرح آجوگا به نوعی طرحی مدرن محسوب می شود، می توانید یک طراحی ساده را برای مدرن تر جلوه دادن اتاق خواب خود در نظر بگیرید. دیوار و کفپوش ها را به رنگ نخودی انتخاب کنید و سرویس تخت خواب و پا تختی با رنگ سفید انتخاب کنید. قالیچه ای با رنگ بادمجانی می تواند جلوه خوبی بر کفپوش های نخودی داشته باشد. همچنین می توانید از کاناپه ای سفید رنگ در گوشه ای از اتاق خود استفاده کنید.

مخاطب خاص

طرح آجوگا به دلیل سادگی در طرح و رنگ می تواند مورد پسند اغلب جوانان قرار گیرد که اگر برای اتاق خواب خود نیز از دکوراسیون پیشنهادی ما استفاده کنند می توانند فضای دلنشین تری برای خود ایجاد کنند. همچنین علاقه مندان به مد و طراحی های مدرن برای اتاق خواب خود طرح آجوگا را نیز می پسندند.