ست روتختي مدل آفتابگردان

220,000 تومان

تمام شد

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معماری پارچه

طرح آفتابگردان به نوعی می­تواند سلیقه­ی خوب و همچنین نگاه هوشمندانه طراحان این مدل را به خوبی نشان دهد. زیرا رنگهای استفاده شده در این طرح، گلهای درشت آفتابگردان در مرکز کار به رنگهای زرد و نارنجی قرار دارند که بعضا برای بعد نمایی از سایه های قهوه ای در برخی از گلبرگها استفاده شده است.

اما زمینه ی کار به رنگ بنفش سیر است که نزدیک به رنگ سورمه ای طراحی شده است. از آنجاییکه رنگ های نارنجی و سورمه ای مکمل یکدیگر هستند و زرد و بنفش هم نیز مکمل یکدیگر هستند. این موضوع آشکار کننده ی نگاه هوشمندانه ی طراح در این مدل می باشد. و همچنین ارتباط خوبی که گلهای آفتابگردان با زمینه کار برقرار کرده اند.

دکوراتیو

دکوراسیون این اتاق نیز می تواند به رنگ قهوه ای طراحی شود. پارکت های شکلاتی رنگ به همراه سرویس تخت خواب و پاتختی قهوه ای رنگ در نظر بگیرید.

می توانید آباژور را به رنگ زرد یا نارنجی متناسب با سلیقه ی خود انتخاب کنید. همچنین یک کاناپه ی نارنجی رنگ می تواند جلوه گر خوبی در اتاق باشد.

مخاطب خاص

در این قسمت می توان به جرأت گفت بیشترین مخاطبان این طرح افراد هنرمند، نقاش، گرافیست، طراح، نگارگر و ... است، چرا که با مشاهده این طرح مجذوب ترکیب رنگی زیبا و هوشمندانه ی این طرح می شوند. همچنین افراد طبیعت گرا و برون گرا این طرح را مورد پسند قرار می دهند.