روتختی دو نفره طرح آفتابگردان

219,000 تومان

تمام شد


* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معرفی روتختی آفتابگردان

روتختی طرح آفتابگردان در دسته ی روتختی های تیره قرار می گیرد. در یک دسته بندی دیگر، این سرویس روتختی در گروه سرویس های مدرن جای دارد. وجود گل های آفتابگردان در اندازه های بزرگ در میانه ی لحاف، حس زیادی از قرار گرفتن در فضایی دوست داشتنی را برای مخاطب خود ایجاد می کند. در صورت خرید اینترنتی سرویس روتختی آفتابگردان، این سرویس در یک بسته بندی شیک برایتان ارسال می شود. این بسته شامل یک لحاف دورو، یک کاور تشک، دو روبالشی و دو روکوسنی می باشد. کلیه ی تکه ها در ابعاد استاندارد سرویس های خواب دو نفره تهیه شده اند و از کیفیت دوخت بالایی برخوردار هستند.

معماری پارچه

طرح آفتابگردان به نوعی می­تواند سلیقه­ی خوب و همچنین نگاه هوشمندانه طراحان این مدل را به خوبی نشان دهد. زیرا رنگهای استفاده شده در این طرح، گلهای درشت آفتابگردان در مرکز کار به رنگهای زرد و نارنجی قرار دارند که بعضا برای بعد نمایی از سایه های قهوه ای در برخی از گلبرگها استفاده شده است.

اما زمینه ی کار به رنگ بنفش سیر است که نزدیک به رنگ سورمه ای طراحی شده است. از آنجاییکه رنگ های نارنجی و سورمه ای مکمل یکدیگر هستند و زرد و بنفش هم نیز مکمل یکدیگر هستند. این موضوع آشکار کننده ی نگاه هوشمندانه ی طراح در این مدل می باشد. و همچنین ارتباط خوبی که گلهای آفتابگردان با زمینه کار برقرار کرده اند.

دکوراتیو

دکوراسیون این اتاق نیز می تواند به رنگ قهوه ای طراحی شود. پارکت های شکلاتی رنگ به همراه سرویس تخت خواب و پاتختی قهوه ای رنگ در نظر بگیرید.

می توانید آباژور را به رنگ زرد یا نارنجی متناسب با سلیقه ی خود انتخاب کنید. همچنین یک کاناپه ی نارنجی رنگ می تواند جلوه گر خوبی در اتاق باشد.

مخاطب خاص

در این قسمت می توان به جرأت گفت بیشترین مخاطبان این طرح افراد هنرمند، نقاش، گرافیست، طراح، نگارگر و ... است، چرا که با مشاهده این طرح مجذوب ترکیب رنگی زیبا و هوشمندانه ی این طرح می شوند. همچنین افراد طبیعت گرا و برون گرا این طرح را مورد پسند قرار می دهند.