روتختی دونفره طرح آچا

روتختی دونفره

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتین پنبه.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثابت ماندن رنگ.

جزییات بیشتر

299,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

روتختی دونفره طرح آچا، شادابی در اتاق شما:

روتختی دونفره طرح آچا، با رنگ زمینه ی زرد رنگ انتخابی شایسته برای افرادی است که به دنبال ایجاد یک فضای خواب شاداب در اتاق خوابشان هستند. زرد رنگی است که در به وفور می توانید نشانه های آن را در محیط پیرامون خود پیدا کنید، بخصوص در فصل پائیز این رنگ وجود خود را بیشتر و بیشتر نمایان می سازد. برای موقر ساختن طرح های روتختی های زرد رنگ، استفاده از رنگ طوسی در کنار این رنگ مرسوم است و هارمونی رنگی چشم نوازی را به ارمغان می آورد.

روتختی دونفره طرح آچا، محتویات:

در صورت خرید اینترنتی روتختی دونفره طرح آچا، بسته ای شش تکه برایتان ارسال می شود که حاوی یک لحاف دورو، یک ملحفه ی خوشخواب، دو روبالشی و دو روکش کوسن است. لحاف بصورت پر شده از الیاف لایه ای و پیوسته می باشد و میانه های آن بواسطه ی دستگاه دوخت صنعتی وسط دوزی شده است. ایجاد وسط دوزی صنعتی باعث کاربری راحت تر لحاف و افزایش طول عمر آن می شود. وجود این دوخت ها باعث ثابت ماندن شکل ظاهری لحاف در طول عمر استفاده از سرویس روتختی آچا می شود. ملحفه نیز بصورت کشدوزی شده در چهار گوشه ی خود می باشد. این ملحفه در ابعاد استاندارد تشک های دونفره تهیه شده است و بسته به انتخاب شما می تواند متناسب با عرض تشک شما و معادل با یکی از گزینه های 160 و یا 180 سانتیمتر برای تشک شما ارسال شود. به عبارت دیگر، این شما هستید که تعیین می کنید اندازه عرض تشک شما کدام یک از گزینه های فوق است و ما ملحفه ای متناسب با تشک شما ارسال می کنیم. روبالشی ها و روکش های کوسن نیز متناسب با اندازه ی بالش و کوسن های استاندارد تهیه شده اند. دوخت این تکه ها نیز توسط خیاط های مجرب و کارآزموده صورت می پذیرد. دهانه ی ورودی این تکه ها بصورت پاکتی شکل است. روبالشی ها در دور تا دور خود دارای حاشیه هستند. وجود حاشیه در دور تا دور بالش ها، باعث جلوه ی بیشتر این تکه ها در سرویس خوابتان می شود.

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
خانواده رنگزرد
ترکیب رنگگرم
طرح زمینهخالدار
سبکساده
تناسب سنجوان

نوشتن دیدگاه

روتختی دونفره طرح آچا

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتین پنبه.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثابت ماندن رنگ.

نوشتن دیدگاه

 
نظرات شما(1)
2016-06-05

زمان

سلام، من میخام این طرح رو بخرم. ولی برای شهرستان گفتین که 4 روز طول میکشه به دستم برسه. امکانش هست که زودتر بفرستید؟ برای همدان؟

نظر شما چیه؟ بنویسید

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو