زیرشاخه ها

  • بر اساس جنسیت

    در فروشگاه روتختی ویترینی شو، انواع مدل روتختی کودک عرضه شده است. بسته به اینکه در جستجوی یک مدل روتختی بچه گانه در یکی از دسته های روتختی کودک دخترانه و یا روتختی کودک پسرانه هستید، می توانید وارد شاخه مد نظر خود شده و مدلی مناسب را انتخاب کنید. در انتخاب و خرید روتختی کودکانه ، ممکن است که چیدمان و رنگ آمیزی خاص و دلخواه خودتان را متصور شده باشید، اما بایستی در نظر داشته باشید که در نهایت این کودک شماست که اوقات بیشتری را در فضای اتاق خود می گذراند. بنابراین می بایست با انتخاب طرح و رنگی مناسب، راحتی و آسایش در فضای اتاق را به ایشان هدیه دهید. شاید بهتر این باشد که رنگ دیوارها و کف پوش اتاق را شما انتخاب کنید، اما انتخاب مدل روتختی کودک را با سلیقه ی فرزند دلبندتان انجام دهید. همه ی کودکان برای داشتن فضایی مهیج و دوست داشتنی نیازمند لوازمی با طرح های شاد و رنگارنگ هستند. شما می توانید همه ی مدل های روتختی کودک دخترانه را در شاخه روتختی عروسکی کودک مشاهده کنید و یا اگر به دنبال مدل های مهیج روتختی پسرانه هستید، می توانید از محصولات موجود در شاخه ی خرید اینترنتی روتختی کودک پسرانه بازدید کنید.

  • روتختی سه بعدی
  • ست کاور لحاف
  • روتختی نوزاد

    روتختی نوزاد از ملزومات امروزی لوازم سیسمونی تهیه شده برای مهمانان کوچکی است که به زودی چشم و چراغ منزل شما را روشن خواهند ساخت. در انتخاب روتختی نوزادی، دقت به مواردی که بهداشت و سلامت کودک دلبند شما را در کنار راحتی و شادابی محیط رشد او فراهم می کنند، ضروری است. یک سرویس روتختی نوزادی می بایست از پارچه ای نرم و بدون پرز تهیه شده باشد. ضد حساسیت بودن پارچه و الیاف بکار برده شده در روتختی نوزاد نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. راحتی و نرمی بالش و تشک مورد استفاده برای نوزادان نیز باید در حد استاندارد باشد. وجود محافظ و دیواره ی تخت های نوزادی نیز جایگاه خود را دارد. همچنین وجود محافظ دیواره ی تخت که عموما" از جمله تکه های سرویس خواب نوزادان است تاثیر بسزایی در حفظ ایمنی و سلامت نوزاد دلبند شما دارد.

روتختی کودک و نوزاد 

روتختی کودک و نوزاد

تنوع روتختی کودک و نوزاد از بزرگترین مجموعه های موجود برای سرویس خواب های کودک دلبند شما می باشد. در یک دسته بندی، انواع روتختی کودک در دو گروه روتختی دخترانه و روتختی پسرانه دسته بندی می شود و با ورود به هر یک از این شاخه ها می توانید مدل مناسب کودک دلبند خود را انتخاب کنید. در نگاه اول، طراحی دکوراسیون اتاق خواب کودکان کاری ساده و آسان است، چرا که در آن الزامی به رعایت هارمونی رنگ ها وجود ندارد و حتی استفاده از رنگ های متضاد در لوازم اتاق، باعث فراهم آمدن فضایی مهیج برای فرزند شما می شود. اما بایستی در نظر داشته باشید که بایستی رنگ و لعاب و حال و هوای کلی اتاق کودکان مطابق با روحیات مناسب سن و سال و جنسیت آنها باشد. معمولا یک روتختی دخترانه کودک دارای رنگ هایی نزدیک به صورتی می باشد. اما روتختی پسرانه کودک رنگ های آبی و خاکستری را در خود جای می دهد. برای مشاهده همه ی مدل های روتختی دخترانه می توانید وارد شاخه ی روتختی عروسکی دخترانه شوید. اما اگر یک مدل روتختی پسرانه مد نظر شماست، می توانید وارد شاخه ی خرید اینترنتی روتختی کودک پسرانه شده و مدل مناسب برای فرزند دلبند خود را انتخاب کنید.