زیرشاخه ها

  • روتختی پسرانه

    در خرید اینترنتی روتختی کودک پسرانه بایستی سلایق و روحیات کودک دلبند خود را در نظر داشته باشید. کودکان پسر سرشار از انرژی و روحیات بالا هستند. بنابراین انتخاب یک مدل روتختی پسرانه که فضای اتاق را پر شور و پر هیجان می سازد، می تواند انتخاب مناسبی باشد. انواع روتختی فوتبالی از تیم های محبوب فرزند شما، مثل روتختی رئال مادرید، روتختی بارسلونا و .... و یا مدل های روتختی ماشینی ، مثل روتختی با طرح مک کوئین و یا شخصیت های ماجرا جو مثل روتختی بن تن ، می تواند یک انتخاب مناسب برای خرید روتختی کودک شما باشد. هم چنین در نظر داشته باشید که رنگ های آبی، سبز و قرمز رنگ هایی سرشار از انرژی هستند که می توانند فزاینده انرژی و هیجان در فضای اتاق خواب پسرانه ی شما باشند. البته ممکن است که یک دختر خردسال یا کودک نیز به طرح های مهیج موجود در این شاخه علاقه مند باشد، اما برای مشاهده مدل های دخترانه ی مناسب و متعدد، می تواند از محصولات موجود در شاخه ی روتختی عروسکی کودک دخترانه بازدید کند.

  • روتختی دخترانه

    یک روتختی دخترانه کودک بایستی متناسب با روحیات لطیف دخترانه انتخاب شود. صورتی و زرد از بهترین توصیه های کارشناسان دکوراسیون ویترینی شو در انتخاب یک روتختی دخترانه کودک می باشند. رنگ صورتی می تواند القا کننده ی ظرافت، دوستی و صلح در فضای اتاق خواب دخترانه ی شما باشد. همچنین رنگ زرد نیز شادی و نشاط را برای فرزند دلبند شما به ارمغان می آورد. انتخاب طرح های روتختی دخترانه کودک می تواند بر اساس علایق آنها نسبت به شخصیت های کارتونی و عروسکی صورت پذیرد. به عنوان مثال، روتختی فروزن (السا و آنا)، روتختی پرنسس، روتختی عروسکی کیتی، باب اسفنجی و یا میکی موس با گل سر صورتی، از شخصیت های دوست داشتنی در زمینه های روتختی عروسکی هستند. کودکان بسته به شرایط محیطی اطراف خود دارای روحیات متفاوتی هستند. ممکن است دختر نوزاد و یا کودک شما به نسبت به یکی از انواع روتختی های پسرانه علاقه بیشتری نشان دهد. مثلا" مایل باشد که اتاقش را به یک روتختی فوتبالی مزین کنید. در چنین شرایطی می توانید از محصولات موجود در شاخه خرید اینترنتی روتختی کودک پسرانه بازدید کنید.

بر اساس جنسیت 

بر اساس جنسیت

در فروشگاه روتختی ویترینی شو، انواع مدل روتختی کودک عرضه شده است. بسته به اینکه در جستجوی یک مدل روتختی بچه گانه در یکی از دسته های روتختی کودک دخترانه و یا روتختی کودک پسرانه هستید، می توانید وارد شاخه مد نظر خود شده و مدلی مناسب را انتخاب کنید. در انتخاب و خرید روتختی کودکانه ، ممکن است که چیدمان و رنگ آمیزی خاص و دلخواه خودتان را متصور شده باشید، اما بایستی در نظر داشته باشید که در نهایت این کودک شماست که اوقات بیشتری را در فضای اتاق خود می گذراند. بنابراین می بایست با انتخاب طرح و رنگی مناسب، راحتی و آسایش در فضای اتاق را به ایشان هدیه دهید. شاید بهتر این باشد که رنگ دیوارها و کف پوش اتاق را شما انتخاب کنید، اما انتخاب مدل روتختی کودک را با سلیقه ی فرزند دلبندتان انجام دهید. همه ی کودکان برای داشتن فضایی مهیج و دوست داشتنی نیازمند لوازمی با طرح های شاد و رنگارنگ هستند. شما می توانید همه ی مدل های روتختی کودک دخترانه را در شاخه روتختی عروسکی کودک مشاهده کنید و یا اگر به دنبال مدل های مهیج روتختی پسرانه هستید، می توانید از محصولات موجود در شاخه ی خرید اینترنتی روتختی کودک پسرانه بازدید کنید.